Mobilna winda basenowa HANDI MOVE 3200

PODNOŚNIK BASENOWY HANDI MOVE 3200

- doskonałe rozwiązanie dla osób, pływalni czy ośrodków rehabilitacyjnych, które chcą lub muszą przystosować basen dla osób niepełnosprawnych. Podnośnik nie jest zamontowany na stałe w posadzce - jest mobilny. Nie zajmuje dużo miejsca i jest całkowicie bezpieczny dla chorego i opiekuna. Wyposażony w akumulatory. Maksymalny udźwig: 135 kg

PODNOŚNIK BASENOWY HANDI MOVE 3200

Doskonałe rozwiązanie dla osób, pływalni czy ośrodków rehabilitacyjnych, które chcą lub muszą przystosować basen dla osób niepełnosprawnych. Podnośnik nie jest zamontowany na stałe w posadzce - jest mobilny. 

Handi-Move 3200 może na jednym obiekcie funkcjonować w tylu miejscach w ilu zamontowane są „tuleje podłogowe”. Nie używany spokojnie może zostać odprowadzony do magazynku czy innego miejsca przechowania. Nie zajmuje przestrzeni i jest bezpieczny zarówno dla osób obsługiwanych jak i obsługujących. Całe urządzenie obsługuje się za pomocą dwóch pneumatycznych przycisków.

Podnośnik Basenowy Handi-Move 3200 znajduje swoje zastosowanie w likwidacji barier architektonicznych dla potrzeb Osób Niepełnosprawnych. Służy do bez wysiłkowego transportu Osoby Niepełnosprawnej ruchowo do i z basenu.


Zestaw zawiera:

  • Podnośnik HM3200Tuleje do montażu w posadzce
  • Pilot przewodowy IP67
  • Ładowarka
  • Orczyk siedziska
  • Siedzisko kąpielowe PCV
  • Tuleja podłogowa

Specyfikacja
 Maksymalny udźwig  135 kg 
 Baterie  2 x 12 V (żelowe) 
 Pojemność baterii 72 Ah  7.2 Ah 
 Żywotność baterii  3 do 5 lat 
 Ładowarka wbudowana, wejście  220 V / 110 V AC 
 Wyjście  24 V DC 
 Maksymalna wysokość   1880 mm
 Wysokość masztu   1657 mm 
 Długość ramienia  1280 mm 
 Szerokość  637 mm 
 Waga  44 kg 
 Emisja dźwięku poniżej   70 decybeli 
Gwarancja producenta 24 miesiące

Chcesz przystosować basen lub wannę z hydromasażami dla osób niepełnosprawnch??

Zaprzaszam do kontaktu:
tel. 881 550 777
e-mail: biuro@vimaro.pl


UWAGA!
Urządzenie wpisane do rejestru wyrobów medycznych.
Obowiązuje Stawka VAT 8%

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.