Handi-Move International

Handi-Move International

Firma Handi-Move jest producentem podnośników dla niepełnosprawnych. Ich główną misją jest polepszenie i poprawienie komfortu życia osób niepełnosprawnych. Każdy podnośnik Handi-Move jest rygorystycznie testowany i sprawdzany, by zapewnić bezpieczeństwo i pewność użytkownikom. Niewielkie rozmiary, proste przemieszczanie, łatwość w obsłudze zapewniają niezawodność Handi-Move.

Mobilna winda basenowa HANDI MOVE 3200

Mobilna winda basenowa HANDI MOVE 3200

PODNOŚNIK BASENOWY HANDI MOVE 3200 - doskonałe rozwiązanie dla osób, pływalni czy ośrodków rehabilitacyjnych, które chcą lub muszą przystosować basen dla osób niepełnosprawnych. Podnośnik nie jest zamontowany na stałe w posadzce - jest mobilny. Nie zajmuje dużo miejsca i jest całkowicie bezpieczny dla chorego i opiekuna. Wyposażony w akumulatory. Maksymalny udźwig: 135 kg...

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.