O firmie

Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem i serwisem basenów, urządzeń basenowych, przykryć i akcesoriów basenowych na terenie całego kraju. Przygotowujemy baseny do otwarcia i zamknięcia sezonu basenowego. W naszym sklepie internetowym można kupić wszelkie akcesoria i urządzenia basenowe niezbędne przy budowie i eksploatacji basenu. W naszej ofercie można znaleźć: odkurzacze basenowe, pompy ciepła, chemia basenowa BWT, BAYROL i RAINBOW, stacje dozująco-kontrolne, filtry piaskowe, pompy basenowe i wiele innych. Oferujemy produkty najwyższej jakości, znanych solidnych producentów. Jeśli masz pytania związane z serwisem basenu, stacji dozujących, nie wiesz jakie urządzenia wybrać do Twojego basenu zapraszamy do kontaktu - chętnie pomożemy.

 

 

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.