Pompa ciepła TEBAS Full Inverter 3,5kW

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 14603inver
  • Producent: TEBAS

Pompa ciepła TEBAS Full Inverter wyposażona jest w wiele elementów oraz czujników, które zapewniają skuteczną i bezawaryjną pracę. W pompie zastosowano technologię pełnego invertera DC. Dzięki temu pompa jest efektywniejsza, cichsza i bardziej energooszczędna. 

TEBAS Full Inverter 3,5kW dla basenu o objętości do 15m3.

Pompa ciepła TEBAS Full Inverter wyposażona jest w wiele elementów oraz czujników, które zapewniają skuteczną i bezawaryjną pracę. W pompie zastosowano technologię pełnego invertera DC, dzięki niej wydajna dwuobrotowa sprężarka i silnik wentylatora bez szczotek doskonale zmieniają prędkość obrotów. 

Dzięki tym elementom pompy TEBAS Full Inverter osiągają bardzo wysoki współczynnik COP. Tylko technologia full inverter zapewnia bezstopniową pracę całego systemu, płynne zmienianie prędkości obrotów i komfortowe i ciche działanie. 

Efektem tego jest:

  • Oszczędność energii
  • Silniejsza moc wyjściowa
  • Super cicha praca 
  • Miękki wiatr
  • Efektywniejsze grzanie wody

Dodatkowo pompa została wyposażona w fabryczny moduł WI-FI. Dzięki nim można sterować pompą zdalnie z poziomu telefonu! 

Najważniejszą częścią pompy ciepła jest wymiennik. To właśnie dzięki niemu woda basenowa jest podgrzewana. Rura wymiennika została wykonana z czystego tytanu, aby zapewnić najwyższą wytrzymałość i trwałość. Dzięki temu wymiennik jest odporny na działanie chemii zawartej w wodzie. 

Pompa TEBAS Full Inverter może działać w 3 trubach:

Tryb Power - bardzo szybkie nagrzanie basenu
Tryb Smart - najlepsza równowaga pomiędzy wydajnością, w sprawnością
Tryb Silent - praca z jak najmniejszym hałasem 

Chcesz zamontować pompę ciepła?? Skorzystaj z oferty specjalnej. Zaprzaszam do kontaktu.

tel. 881 550 777

e-mail: biuro@vimaro.pl

Informacja:
Największe straty ciepła są w basenach bez przykrycia. Przykrywając basen folią solaryczną możesz zminimalizować straty ciepła nawet do 80%. 
Pompa ciepła + folia solaryczna = wydłużenie sezonu o kilka tygodni.

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.