Technika basenowa

Technika basenowa

W tym dziale znajdziesz praktycznie wszystko, co jest potrzebne do wyposażenia własnego basenu. Szeroka gama produktów umożliwia idealne dopasowanie do Twoich wymagań. Znajdziesz tu produkty takie jak chemia basenowa, pompy ciepła, filtry i pompy obiegowe, odkurzacze basenowe i wiele innych.

Do wszystkich oferowanych towarów dostępne są części zamienne. Wszytkie produkty są sprawdzone i podlegają pełnej gwarancji. Jeśli nie masz pewności jaki produkt jest odpowiedni dla Ciebie skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.