Złoże filtracyjne HYDROANTRACYT N 0,6-1,6 mm

  • 339,03 zł
  • szt.

HYDROANTRACYT N - złoże filtracyjne do filtrów

- materiał filtracyjny stosowany w uzdatnianiu wody. Składa się z połamanych i przesianych odłamków naturalnego węgla antracytowego. Odporne na ścieranie ziarna mają charakterystyczny dla odłamków kształt i ostre krawędzie. Stosowany w filtrach wielowarstwowych. Opakowanie: worek 35kg/50l

Złoże filtracyjne

HYDROANTRACYT N

CHARAKTERYSTYKA ZŁOŻA

Hydroantracyt N to materiał filtracyjny stosowany w uzdatnianiu wody. Składa się on z połamanych i przesianych odłamków naturalnego węgla antracytowego. Odporne na ścieranie ziarna mają charakterystyczny dla odłamków kształt i ostre krawędzie.

Hydroantracyt N spełnia wymogi projektów normy EN 12909 z roku 1998, norm DIN 2000, DIN 19643.
Materiał jest niemal całkowicie obojętny, do wody nie są uwalniane cząstki materiału, które mogłyby powodować przekroczenie granicznych wartości parametrów dla wody pitnej.
Złoże zapewnia bezpieczną pracę instalacji, a trwałość struktury tego materiału powoduje, że potrzeba konserwacji instalacji jest niewielka.
Hydroantracyt N stosowany jest najczęściej jako górna warstwa materiału filtracyjnego w filtrach z podwójnym wypełnieniem, działających na zasadzie filtracji wielowarstwowej. Można go stosować także w filtrach jednowarstwowych w celu rozwiązania określonych problemów w zakresie oczyszczania wody. vimaro.pl

Hydroantracyt N to materiał filtracyjny stosowany głównie w uzdatnianiu wody metodą filtracji wielowarstwowej, przede wszystkim jako górna warstwa materiału filtracyjnego. Posiada on dużą ilość miejsc pustych i dużą zdolność wychwytywania zanieczyszczeń

Kontakt:
tel. 881 550 777

e-mail: biuro@vimaro.pl


Co daje hydroantracyt?!

  • zwiększenie wydajności wychwytywania zanieczyszczeń przez złoże filtracyjne poprzez filtrację wgłębną,
  • zastosowanie w postaci warstwy dolnej w kombinacji z materiałami drobnoziarnistymi, w celu polepszenia jakości filtratu i jej stabilności,
  • zwiększenie ochrony przed przebiciem, ponieważ czas pracy filtra do momentu przebicia będzie dłuższy niż czas pracy filtra do uzyskania maksymalnego projektowego spadku ciśnienia.
  • wydłużenie czasu pracy filtra,
  • obniżenie zużycia wody w płukaniu wstecznym,
  • zmniejszenie oporu filtra bez rozbudowywania instalacji filtracyjnej.

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.