Zewnętrzna sauna Solide

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 17SLD01PS
  • Producent: HARVIA

Zewnętrzna sauna Solid 

Sauna Solid swoim wyglądem łączy tradycyjne sauny fińskie z nowoczesnym, minimalistycznym wzornictwem skandynawskim. Jasne, świerkowe wnętrze oraz czarne detale tworzą modernistyczny wygląd. Linearne i minimalistyczne wzornictwo pasuje do każdego typu budownictwa. Starych jak i młodych obszarów mieszkalnych. Sauna została wyposażona w szklaną, mleczną, satynową ścianę, dzięki której ciepło i światło z sauny emitowane jest do sąsiedniego pomieszczenia. Saunę ogrzewa piec Legend 16kW opalany drewnem z sąsiedniego pomieszczenia. 
Wokół sauny można zbudować przyjemną strefę komfortu, wyposażoną w kuchnie zewnętrzną, wannę spa lub stolik z fotelami. 

Sauna solid dostępna jest w trzech rozmiarach: 

  1. S: 3355 x 3030 x 2780 mm


  2. M: 4590 x 3600 x 3040 mm


  3. L: 8210 x 4330 x 3040 mm 

W każdej wersji sauna ma taka samą powierzchnię - 4,4m2

Sauna jest dostarczana jako kompletna jednostka. Przyszły użytkownik musi jedynie wylać fundament przed dostarczeniem i zamontowaniem sauny.

Kontakt:
Tel.: 881 550 777
biuro@vimaro.pl

Dodatkowe akcesoria i części zamienne marki HARVIA dostępne na zapytanie.

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.