Zadaszenie wanien SPA IPC SPA DOME ORLANDO

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: spa-dome-orlando
  • Producent: IPC

Zadaszenie wanien SPA IPC SPA DOME ORLANDO

Zadaszenie dedykowane wannom spa, choć z powodzeniem stosowane jako nowoczesne altany ogrodowe. Poza eleganckim designem, kluczową, unikalną cechą Orlando jest jego mobilność. Ściana kopuły oraz dwuskrzydłowe szerokie drzwi mogą być w każdym momencie obrócone o dowolny kąt w każdą stronę.

Zadaszenie wanien SPA IPC SPA DOME ORLANDO

Zadaszenie dedykowane wannom spa, choć z powodzeniem stosowane jako nowoczesne altany ogrodowe. Poza eleganckim designem, kluczową, unikalną cechą Orlando jest jego mobilność. Ściana kopuły oraz dwuskrzydłowe szerokie drzwi mogą być w każdym momencie obrócone o dowolny kąt w każdą stronę. System rozwierania kopuły jest wygodny nawet dla jednej osoby, stwarza pełne możliwości dostosowania ustawienia kopuły do bieżących potrzeb i preferencji kąpiących się. Chroniąc się przed nieprzyjemnym wiatrem czy deszczem można zażywać kąpieli i wciąż przebywać w ogrodzie czy na tarasie. Zadaszenie z poszyciem ścian z poliwęglanem strukturalnym pozwala zachować prywatność kąpieli. Opcja Grand może mieć dodatkowy profil wzmacniający, a całość już nie obraca sie dookoła. Osnową nowatorskiej konstrukcji jest innowacyjny panelowy szkielet cechujący się łatwym i szybkim montażem

2 typy drzwi::

  • 1 x 1-skrzydłowe
  • 1 x 2-skrzydłowe
  • System zamykania drzwi z zewnątrz

Wymiary zadaszenia  
Średnica wewnętrzna [m] 4,00
Średnica zewnętrzna [m] 4,11
Wysokość [m] 2,30

POWIERZCHNIA PROFILU:

SrebrnyBiały Beżowy Antracyt Brąz

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

tel. 604 551 268
e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.