WINDA HYDRAULICZNA DO BASENÓW

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 11227
  • Producent: ---

Krzesełkowa winda hydrauliczna

- umożliwia osobom niepełnosprawnym wejście/wyjście z basenu w pozycji siedzącej. Windę montuje się na brzegach basenów terapeutycznych oraz basenów publicznych. Max. nośność 130 kg, kąt obrotu krzesełka 100°. Zastosowanie dla basenów skimmerowych i z rynną przelewową.

Krzesełkowa winda hydrauliczna do basenów

Windę montuje się na brzegach basenów terapeutycznych oraz basenów publicznych.
Winda funkcjonuje przy użyciu tłoka hydraulicznego, który zasilany jest minimalnym ciśnieniem wody wynoszącym 5 a 7 bar. Przy ciśnieniu 5 bar winda może udźwignąć ładunek do 130 kg, który jest maksimum obniżającym się wraz ze spadkiem ciśnienia. Na każdy cykl zużywanych jest ok. 7 litrów wody.

Aby wejść do niecki, należy umieścić siedzisko w najwyższej pozycji, a gdy użytkownik zajmie już miejsce, należy wcisnąć klawisz poruszający windę w dół. Woda znajdująca się w tłoku przepływa do niecki i wykonywany jest obrót o 100o . Siedzisko przesuwane jest z zewnątrz do wewnątrz niecki. W celu wyjścia z niecki należy postępować odwrotnie.

Chcesz przystosować basen lub wannę z hydromasażami dla osób niepełnosprawnch??

Zaprzaszam do kontaktu:
tel. 881 550 777
e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.