Wewnętrzna sauna Panorama Large

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 451-038-850
  • Producent: HARVIA

Panorama Large

Największa sauna wewnętrzna dostępna w ofercie sentiotec. Stylowa i nowoczesna kabina została wykonana z litego drewna świerkowego. Wnętrze sauny "Prestige" wykonane zostało z drewna lipowego. Połączenie tych dwóch gatunków drewna zapewnia jasność i pogodność w saunie. Dodatkowo rodzaje drewna użyte do budowy w połączeniu z ogromną, przeszkloną ścianą frontową optycznie powiększają kabinę dając uczucie przestronności. 

Sauna idealnie nadaje się do zamontowania w sypialni, łazience, salonie lub na tarasie.

Panorama Large

Sauna sucha wykonana z litego drewna świerkowego zapewni relaks w twoim domu. Jest to największa kabina dostępna w ofercie sentiotec. W skład wyposażenia sauny Panorama Large wchodzi: Wnętrze Prestige wykonane z drewna lipowego, 3 ławki 620mm, 2 zagłówki, oparcia, pośredni panel ławkowy, osłona bezpieczeństwa pieca, kratka podłogowa, kratka wentylacyjna oraz obudowa lampy.

W saunie doprowadzono 3 kable silikonowe 5 x 2,5mm2 dla pieca sauny o zalecanej mocy 7,5-9kW (który należy dokupić osobno). Oraz 3 kable silikonowe 3 x 1,5mm2 dla oświetlenia. 

Aby optycznie zwiększyć powierzchnię sauny zamontowano przeszkloną ścianę z bezpiecznego szkła o wymiarach 694 x 1952 x 8 mm. 
Szklane drzwi o wymiarach 590 x 1915 x 8 mm mogą posiadać zawiasy z prawej lub lewej strony, aby jak najbardziej dopasować saunę do wymagań klienta. 

 

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.