Wewnętrzna sauna Alaska Corner

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 451-030-269
  • Producent: Sentiotec-Harvia

Alaska Corner / Alaska Corner Infra+

Stylowa, duża sauna sucha wykonana z litego drewna świerkowego. Wnętrze sauny "Prestige" wykonane zostało z drewna lipowego. Zapewnia to jasność i pogodność w saunie oraz daje uczucie przestronności. Sauna idealnie nadaje się do zamontowania w rogu sypialni, łazienki, salonu lub na tarasie a jednocześnie zajmuje niewiele miejsca w narożniku pomieszczenia. 

Przeszklona ściana nadaje charakteru pomieszczeniu, w którym sauna się znajduje. Szyby nadają saunie stylowy i nowoczesny wygląd. 

Dzięki modelowi hybrydowemu (Alaska Corner Infra+) łączącemu piec elektryczny i promiennik IR możliwy jest relaks w saunie na wyższym poziomie. 

Sauna Alaska Corner

Mała sauna sucha wykonana z litego drewna świerkowego zapewni relaks w twoim domu. W skład wyposażenia sauny Alaska Corner wchodzi: Wnętrze Prestige wykonane z drewna lipowego, 3 ławki 620 mm, 2 zagłówki, oparcia, pośredni panel ławkowy, osłona bezpieczeństwa pieca, kratka podłogowa, kratka wentylacyjna oraz obudowa lampy.

W saunie doprowadzono 3 kable silikonowe 5 x 1,5mm2 dla pieca sauny o zalecanej mocy 7,5-9kW (który należy dokupić osobno). 

Aby optycznie zwiększyć powierzchnię sauny zamontowano przeszkloną ścianę z bezpiecznego szkła o wymiarach 755 x 1945 x 8 mm.
Szklane drzwi o wymiarach 680 x 1915 x 8 mm mogą posiadać zawiasy z prawej lub lewej strony, aby jak najbardziej dopasować saunę do wymagań klienta. 

Alaska Corner wymiary: 2060x2060x2040mm

 

Alaska Corner Infra+

Istnieje również model hybrydowy. Łączący saunę ogrzewaną piecem elektrycznym, a także promiennikami IR. Posiada takie samo wyposażenie jak Alaska Corner, ale dodatkowo na dwóch ścianach zamontowano promienniki na podczerwień. Delikatne ciepło promieni podczerwonych wnika w ludzką tkankę i zwiększa temperaturę ciała. Dodatkowo podczerwień leczy dolegliwości skórne i przynosi ulgę i rozluźnia napięte mięśnie. Alaska Corner Infra+ posiada również sterownik Infrabox Basic do zarządzania promiennikami IR.

W zestawie znajdują się dwa promienniki IR każdy po 350W wraz z oparciem. Piec elektryczny należy dokupić oddzielnie. 

Alaska Corner Infa+ wymiary: 2060x2060x2040mm

Kontakt:
Tel.: 881 550 777
biuro@vimaro.pl

Dodatkowe akcesoria i części zamienne marki HARVIA i Sentiotec dostępne na zapytanie.

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.