Wanna Soft - 6 osobowa

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 70523
  • Producent: Aquavia Spa

Soft - Premium Line

Ta wanna Spa z hydromasażem jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów Aquavia SPA. Swoją popularność zawdzięcza wszechstronności, funkcjonalności, ergonomii oraz nietuzinkowemu wyglądowi. Aquavia przez lata udoskonalała każdy aspekt tej wanny, aby mogła sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. 

Premium Line to nowoczesny i imponujący styl. Seria ta została zaprojektowana tak, aby oferować najwyższy poziom wydajności, funkcjonalności i jakości wykonania w połączeniu z  nowoczesnym i imponującym stylem. 

Soft - Premium Line

Ta wanna Spa z hydromasażem jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów Aquavia SPA. Swoją popularność zawdzięcza wszechstronności, funkcjonalności, ergonomii oraz nietuzinkowemu wyglądowi. Aquavia przez lata udoskonalała każdy aspekt tej wanny, aby mogła sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Wszechstronne wnętrze o wymiarach 216 x 216 cm wygodnie pomieści 6 osób. Jedną na leżaku i pozostałe pięć na siedzeniach o układzie wachlarzowym. Dzięki 4 pompom ( 2 do hydromasażu, 1 do masażu powietrznego, 1 do ultracichej filtracji) wanna posiada ogromny zasób mocy.

Wanny z tej linii zostały wyposażone w systemy:

  • Relax Impact - system oparty na bardzo mocnej pomie powietrznej, która zapewnia masaż gorącym powietrzem o tej samej temperaturze co woda.
  • Silent Pump - bardzo cicha pompa filtrująca wodę. Głośność jej pracy nie przekracza 50dB.
  • Oświetlenie LED - Podwodny reflektory LED do chromoterapii z możliwością dobrania koloru do panującej atmosfery, aby jeszcze bardziej uprzyjemnić korzystanie z wanny spa.
  • Energy Saving Cover - Pokrowiec służący do utrzymywania odpowiedniej temperatury i jakości wody 
  • Ultraviolet Treatment - system oparty na dezynfekcji wody na pomocą lamp UV. Ogranicza to zużycie chemii oraz sprzyja to środowiskowi naturalnemu. 
  • Aromatherapy - system aromaterapii uwalnia do powietrza zapachy w postaci bąbelków, aby jeszcze bardziej uprzyjemnić pobyt w wannie. 

Wanna posiada 60 dysz hydromasażu, dających odprężenie od stóp do głów. Dodatkowo wanna została wyposażona w 10 dysz powietrznych, wytwarzających bąbelki niezbędne do odprężającego masażu. System Aromaterapii uwalnia do powietrza zapachy w postaci bąbelków, aby jeszcze bardziej uprzyjemnić pobyt w wannie.  Dodatkowo w wannie zostały zamontowane dwie dysze fontannowe oraz jedną kaskadę. 

W wannie zostało zamontowanych 5 lamp LED, którymi można sterować, tak jak innymi funkcjami wanny za pomocą dotykowego wyświetlacza. 

Dane techniczne:

Wymiary - 216x216x90cm
Pozycje - 5 siedzących, 1 leżąca
Pojemność - 980l
Waga - 330kg (pusta)/1310kg (pełna) 
Pompa filtracyjna - 200W
Grzałka elektryczna - 3000W
Filtr kartuszowy
Wymagana moc - 5100W / 22,2A
Masaż wodny - 2x1800W / 2,5KM
Masaż powietrzny - 1150W

Funkcjonalność:

Dysze - 70 (60 wodnych, 10 powietrznych)
Dysze fontannowe - 2
Kaskada - 1
Zagłówki - 3
Oświetlenie - 5 LED + podświetlane akcesoria
Dotykowy główny panel sterowania
Lampa UV
Pokrywa termiczna
Aromaterapia
Metalowa rama
Podstawa ABS
Filtracja ciśnieniowa - High Performance Water Care
Nagłośnienie Surround Bluetooth Audio - opcja
Nordic Insulation System - opcja
Sterownik WIFI - opcja
Oświetlenie obudowy Pure Line Lighting - opcja

Dostępne kolory niecki i obudowy:

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.