Wanna Nice - 5 osobowa

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 66031
  • Producent: Aquavia Spa

Nice - Premium Line 

Mocna i wyjątkowa wanna spa przeznaczona dla maksymalnie 5 osób. Wewnątrz niecki znajduje się wygodna i ergonomiczna leżanka oraz cztery w pełni wyposażone siedziska, parami zwrócone do siebie. Jest to idealne rozwiązanie dla rodzin lub przyjaciół, którzy szukają wanny z hydromasażem wyposażonej w świetne funkcje, ceniących sobie nienaganną stylistykę i design oraz potrzebujących wanny z dużym zasobem mocy. Ten zasób mocy zapewniany jest przez 4 pompy wbudowane w wannę ( 2 do hydromasażu, 1 do masażu powietrznego, 1 do ultracichej filtracji)

Premium Line to nowoczesny i imponujący styl. Seria ta została zaprojektowana tak, aby oferować najwyższy poziom wydajności, funkcjonalności i jakości wykonania w połączeniu z nowoczesnym i imponującym stylem. 

Nice - Premium Line 

Mocna i wyjątkowa wanna spa przeznaczona dla maksymalnie 5 osób. Wewnątrz niecki znajduje się wygodna i ergonomiczna leżanka oraz cztery w pełni wyposażone siedziska, parami zwrócone do siebie. Jest to idealne rozwiązanie dla rodzin lub przyjaciół, którzy szukają wanny z hydromasażem wyposażonej w świetne funkcje, ceniących sobie nienaganną stylistykę i design oraz potrzebujących wanny z dużym zasobem mocy. Ten zasób mocy zapewniany jest przez 4 pompy wbudowane w wannę ( 2 do hydromasażu, 1 do masażu powietrznego, 1 do ultracichej filtracji).

Wanny z tej linii zostały wyposażone w systemy:

  • Relax Impact - system oparty na bardzo mocnej pomie powietrznej, która zapewnia masaż gorącym powietrzem o tej samej temperaturze co woda.
  • Silent Pump - bardzo cicha pompa filtrująca wodę. Głośność jej pracy nie przekracza 50dB.
  • Oświetlenie LED - Podwodny reflektory LED do chromoterapii z możliwością dobrania koloru do panującej atmosfery, aby jeszcze bardziej uprzyjemnić korzystanie z wanny spa.
  • Energy Saving Cover - Pokrowiec służący do utrzymywania odpowiedniej temperatury i jakości wody 
  • Ultraviolet Treatment - system oparty na dezynfekcji wody na pomocą lamp UV. Ogranicza to zużycie chemii oraz sprzyja to środowiskowi naturalnemu. 
  • Aromatherapy - system aromaterapii uwalnia do powietrza zapachy w postaci bąbelków, aby jeszcze bardziej uprzyjemnić pobyt w wannie. 

Wanna posiada 54 dysz hydromasażu, dających odprężenie od stóp do głów. Dodatkowo wanna została wyposażona w 12 dysz powietrznych, wytwarzających bąbelki niezbędne do odprężającego masażu. Intensywność oraz kierunek masażu można w łatwy sposób regulować, dzięki temu masaż będzie jeszcze bardziej dostosowany do preferencji użytkownika. Dodatkowo wanna została wyposażona w system Flexible Massage, który naśladuje ruchy rąk prawdziwego masażysty, z opcjami regulacji intensywności, interwałów i czasu trwania. System Aromaterapii uwalnia do powietrza zapachy w postaci bąbelków, aby jeszcze bardziej uprzyjemnić pobyt w wannie.  Dodatkowo w wannie zostały zamontowane dwie dysze fontannowe i kaskadowe.

W wannie zostało zamontowanych 5 lamp LED, którymi można sterować, tak jak innymi funkcjami wanny za pomocą dotykowego wyświetlacza. 

Dane techniczne:

Wymiary - 216x216x90cm
Pozycje - 4 siedzące, 1 leżąca
Pojemność - 1180l
Waga - 306kg (pusta)/1486kg (pełna) 
Pompa filtracyjna - 200W
Grzałka elektryczna - 3000W
Filtr kartuszowy
Wymagana moc - 5100W / 22,2A
Masaż wodny - 2x1800W / 2,5KM
Masaż powietrzny - 1150W

Funkcjonalność:

Dysze - 66 (54 wodnych, 12 powietrznych)
Dysze fontannowe - 2
Kaskada - 2
Zagłówki - 2
Oświetlenie - 5 LED + podświetlane akcesoria
Dotykowy główny panel sterowania
Lampa UV
Pokrywa termiczna
Aromaterapia
Metalowa rama
Podstawa ABS
Filtracja ciśnieniowa - High Performance Water Care
Nagłośnienie Surround Bluetooth Audio - opcja
Nordic Insulation System - opcja
Sterownik WIFI - opcja
Oświetlenie obudowy Pure Line Lighting - opcja

Dostępne kolory niecki i obudowy:

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.