Wanna Essence - 5 osobowa

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 70515
  • Producent: Aquavia Spa

Essence - Premium Line

Jest do bardzo dobrze wyposażona wanna spa z hydromasażem, zapewniająca rozrywkę i relaks dla pięciu osób jednocześnie. Odpowiednie wymiary (216x216 cm) oraz rozmieszczenie miejsc (3 siedzące w układzie wachlarzowym i 2 leżące w kształcie litery L) pozwalają najlepiej wykorzystać przestrzeń. Dzięki tym rozwiązaniom użytkownik może cieszyć się relaksem i odprężeniem.

Premium Line to nowoczesny i imponujący styl. Seria ta została zaprojektowana tak, aby oferować najwyższy poziom wydajności, funkcjonalności i jakości wykonania w połączeniu z  nowoczesnym i imponującym stylem. 

Essence - Premium Line

Jest do bardzo dobrze wyposażona wanna spa z hydromasażem, zapewniająca rozrywkę i relaks dla pięciu osób jednocześnie. Odpowiednie wymiary (216x216 cm) oraz rozmieszczenie miejsc (3 siedzące w układzie wachlarzowym i 2 leżące w kształcie litery L) pozwalają najlepiej wykorzystać przestrzeń. Dzięki tym rozwiązaniom użytkownik może cieszyć się relaksem i odprężeniem.

Wanna Essence została zaprojektowana tak, aby zapewniać relaks i wyjątkowe wrażenia całym rodzinom jak i również parom. Dzięki wielu płaszczyznom masażu i strategicznym rozmieszczeniu dysz zapewnia wyjątkowe odczucia i doznania relaksu na każdym z pięciu stanowisk. Niecka została wykonana tak, aby ułatwić użytkownikom poruszanie się w wannie i zmienianie miejsc masażu. 

Wanny z tej linii zostały wyposażone w systemy:

  • Relax Impact - system oparty na bardzo mocnej pomie powietrznej, która zapewnia masaż gorącym powietrzem o tej samej temperaturze co woda.
  • Silent Pump - bardzo cicha pompa filtrująca wodę. Głośność jej pracy nie przekracza 50dB.
  • Oświetlenie LED - Podwodny reflektory LED do chromoterapii z możliwością dobrania koloru do panującej atmosfery, aby jeszcze bardziej uprzyjemnić korzystanie z wanny spa.
  • Energy Saving Cover - Pokrowiec służący do utrzymywania odpowiedniej temperatury i jakości wody 
  • Ultraviolet Treatment - system oparty na dezynfekcji wody na pomocą lamp UV. Ogranicza to zużycie chemii oraz sprzyja to środowiskowi naturalnemu. 
  • Aromatherapy - system aromaterapii uwalnia do powietrza zapachy w postaci bąbelków, aby jeszcze bardziej uprzyjemnić pobyt w wannie. 

Wanna posiada 65 dysz hydromasażu, dających odprężenie od stóp do głów. Dodatkowo wanna została wyposażona w 10 dysz powietrznych, wytwarzających bąbelki niezbędne do odprężającego masażu. System Aromaterapii uwalnia do powietrza zapachy w postaci bąbelków, aby jeszcze bardziej uprzyjemnić pobyt w wannie.  Dodatkowo w wannie zostały zamontowane dwie dysze fontannowe oraz jedną kaskadę. 

W wannie zostało zamontowanych 5 lamp LED, którymi można sterować, tak jak innymi funkcjami wanny za pomocą dotykowego wyświetlacza. 

Dane techniczne:

Wymiary - 216x216x90cm
Pozycje - 3 siedzące, 2 leżące
Pojemność - 930l
Waga - 327kg (pusta)/1257kg (pełna) 
Pompa filtracyjna - 200W
Grzałka elektryczna - 3000W
Filtr kartuszowy
Wymagana moc - 5100W / 22,2A
Masaż wodny - 2x1800W / 2,5KM
Masaż powietrzny - 1150W

Funkcjonalność:

Dysze - 75 (65 wodnych, 10 powietrznych)
Dysze fontannowe - 2
Kaskada - 1
Zagłówki - 3
Oświetlenie - 5 LED + podświetlane akcesoria
Dotykowy główny panel sterowania
Lampa UV
Pokrywa termiczna
Aromaterapia
Metalowa rama
Podstawa ABS
Filtracja ciśnieniowa - High Performance Water Care
Nagłośnienie Surround Bluetooth Audio - opcja
Nordic Insulation System - opcja
Sterownik WIFI - opcja
Oświetlenie obudowy Pure Line Lighting - opcja

Dostępne kolory niecki i obudowy:

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.