Stacja dozowania Bayrol Automatic SALT

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 191000
  • Producent: BAYROL

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 12 857,24 zł brutto
  • Cena katalogowa: 13 239,72 zł
  • Rabat: -1 059,18 zł (8 %)
  • 12 180,54 zł
  • szt.

BAYROL Automatic Salt
w pełni automatyczny system elektrolizy soli zapewniający doskonałą jakość wody we wszystkich basenach ze słoną wodą. Konstrukcja ogniwa i złącze Smart & Easy sprawiają, że montaż elektrolizera jest niezwykle łatwy.

Elektrolizer soli Bayrol Automatic SALT

Dzięki technologii Smart&Easy, Bayrol Automatic SALT staje się idealnym i niezastąpionym kompanem podczas bezpiecznej i spokojnej kąpieli w basenie. Duży, dotykowy wyświetlacz oraz menu są łatwe do obsługi nawet przez niedoświadczonych użytkowników. Automatic SALT posiada inteligentne funkcję takie jak: przewodnik pierwszego uruchomienia, który w przejrzysty sposób pomaga użytkownikowi przejść przez proces kalibracji urządzenia dostosowując parametry do objętości i parametrów technicznych basenu. Urządzenie również wysyła użyteczne informację i wskazówki dotyczące pojawiających się komunikatów.

Automatic SALT precyzyjnie i w sposób ciągły analizuje parametry wody w basenie tj. pH oraz chlor i reguluje je za pomocą dozowania regulatora pH lub generując chlor za pomocą elektrolizy soli. Urządzenie zapewnia stabilny bilans parametrów wody, a tym samym umożliwia stałą i skuteczną dezynfekcje wody z odpowiednią zawartością chloru. Elektroliza w Automatic Salt umożliwia wytwarzanie chloru z wody o zasoleniu zaledwie 1,5 g/l.

Automatic Salt wyposażony jest w zintegrowany moduł WIFI. Dzięki niemu użytkownik może zdalnie za pomocą smartfona lub komputera zarządzać stacją. Zdalny dostęp pozwala nie tylko na sprawdzanie parametrów wody, ale także na zmianę ustawień stacji z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem internetu. 

Dla lepszego działania stacji, Automatic Salt dodatkowo może zostać wyposażony w lance ssącą z czujnikiem poziomu. Czujnik poziomu informuje użytkownika o niewielkim poziomie regulatora pH w beczce. Ilość chemii basenowej w beczce również jest pokazana na wyświetlaczu stacji. Informacja może być wyświetlana poprzez zdalny dostęp. 

Obsługa:
Zintegrowana technologia Smart&Easy pozwala na szybki montaż oraz łatwą obsługę urządzenia we własnym zakresie. Wspomaga zarówno pierwsze uruchomienie stacji, jak i późniejszą, bieżącą obsługę, aktywnie prowadząc użytkownika przez wszystkie niezbędne ustawienia. Naciśnięcie odpowiedniego przycisku otwiera menu kalibracji elektrod pH lub Redoks i krok po kroku przeprowadza przez proces wykonania poszczególnych czynności. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do bezbłędnego działania stacji, możliwe jest przeprowadzenie w każdej chwili autotestu poszczególnych funkcji urządzenia.

Montaż:
Dzięki zintegrowanym elementom zawartym w zestawie, montaż stacji Automatic pH/Cl w układzie cyrkulacyjnym basenu z instalacją PVC o średnicy 50mm jest bardzo prosty i nie wymaga specjalnych kwalifikacji.

Parametry techniczne:
- Automatic SALT AS5 przeznaczony do basenów o objętości do 80 m3 (z modułem WIFI)
- Automatic SALT AS7 przeznaczony do basenów o objętości do 140 m3 (z modułem WIFI)
- Kolorowy, dotykowy wyświetlacz o przekątnej 4,3"
- Zasolenie wody od 1,5 do 40 g/l
- Możliwy montaż celi elektrolizy w pozycji pionowej lub poziomej
- Przepływ pompy dozującej pH: 2,4 l/h
- Wymiary stacji: 320 x 210 x 120 mm
- Waga Stacji: 4,5kg
- Klasa ochronności IP 65

 

Zakres dostawy: 
- Stacja Automatic Salt
- Elektroda pH z uchwytem
- Roztwór buforowy pH 7,0
- Elektroda Redoks z uchwytem
- Roztwór buforowy Redoks 465 mV
- Płyn do czyszczenia elektrod
- Zawór dozujący pompy pH
- Opaski przyłączeniowe d50 do montażu zaworów dozujących oraz elektrod pH i Redoks
- Przewód ssawny do pompy pH (2 metry)
- Przewód dozujący do pompy pH (5 metrów)
- Akcesoria do montażu na ścianie
- Instrukcja obsługi z kartą gwarancyjną 

 

 

Potrzebujesz więcej informacji o produkcie?
Jesteś zainteresowany automatyczną stacją dozującą?

Zapraszamy do kontaktu
tel. 604 551 268

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.