Łazienkowa sauna Sirius

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 17SC1111
  • Producent: HARVIA

Harvia Sirius

Sauna Harvia Sirius jest doskonałym rozwiązaniem dla małej łazienki. Sauna jest wielkości kabiny prysznicowej, dzięki temu nie zajmuje wiele miejsca. Mimo tego bez problemu pomieści dwie osoby. Sirius jest bardzo nowoczesną i stylową sauną. Posiada dużą, przeszkloną powierzchnię, która zwiększa poczucie przestrzeni. Nawet najmniejszy model pozwala użytkownikowi cieszyć się przestrzenią podczas relaksu w saunie. 

Ławki, ściany, taboret i osłona pieca wykonane zostały z olchy. Dzięki barwie tego drewna użytkownik może cieszyć się niezwykłym fińskim klimatem. 
Dostępnych jest wiele rozmiarów i konfiguracji sauny, aby jak najlepiej dopasować ją do twojej łazienki. 

Elektryczny piec Harvia Vega o mocy 3,5kW idealnie nadaje się do ogrzewania tej przestrzeni. Grzejnik można podłączyć do gniazdka z uziemieniem w łazience, co zapewnia elastyczność w projektowaniu instalacji elektrycznej. Do pieca zmieści się 20kg kamieni. Dzięki tej ilości temperatura w saunie będzie się utrzymywać przez dłuższy czas po wyłączeniu pieca. 

 

W ofercie dostępne są dwa modele - prosty i narożnikowy. A każdy model dostępny jest w 3 rozmiarach. 

1. Prosty 110x114cm

2. Prosty 120x124cm

3. Prosty 140x124cm

4. Narożny 114x114cm

5. Narożny 124x124cm 

6. Narożny 144x124cm 

 

Kontakt:
Tel.: 881 550 777
biuro@vimaro.pl

Dodatkowe akcesoria i części zamienne marki HARVIA dostępne na zapytanie.

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.