Sauna ogrodowa Country

Sauna Country 

Niewielka sauna zewnętrzna przeznaczona do ogrodów z małą ilością wolnego miejsca. Sauna została wykonana z desek świerkowych, natomiast wnętrze "Prestige" zostało wykonane z drewna lipowego. Drewno lipowe zapewnia jasność i pogodność we wnętrzu kabiny. Klasyczny dwuspadowy dach daje uczucie przestronności w środku kabiny, nadaje charakteru i poprawia wygląd sauny. 

Sauna Country 

Sauna ogrodowa o wymiarach 2300 x 2300 x 2900 mm idealnie sprawdzi się w ogrodzie na przedmieściach lub na wsi. Kabina została wykonana z desek świerkowych o grubości 70mm, a rama podstawy sauny została zaimpregnowana. Wysięg dachu z przodu to aż 800mm, z boków i z tyłu to 250mm, a jego konstrukcja została wzmocniona. Drewniane drzwi o szerokości 810mm z podwójną szybą 8mm są zamykane na klucz. Dzięki grubej szybie straty ciepła są w dużym stopniu ograniczone. 

Wnętrze kabiny zostało wykonane z drewna lipowego. W środku znajdują się 3 ławki 620mm na dwóch różnych poziomach, 2 zagłówki, 2 oparcia, pośredni panel ławkowy, kratka ochronna pieca oraz obudowa lampy (bez żarówki).

W saunie wyprowadzono 3 przewody sylikonowe 5 x 2,5 mm2 do pieca oraz 3 przewody sylikonowe 3 x 1,5 mm2 do oświetlenia sauny. 

Zalecana moc pieca elektrycznego to 9-10,5kW. Piec należy dokupić osobno. 

 

Kontakt:
Tel.: 881 550 777
biuro@vimaro.pl

Dodatkowe akcesoria i części zamienne marki HARVIA i Sentiotec dostępne na zapytanie.

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.