Sauna na podczerwień VitaMy

Sauna IR VitaMy

Nowoczesna kabina saunowa z promiennikami IR. Wykonana z drewna sauna idealnie nada się do zamontowania w sypialni, łazience lub w salonie. Przeszklona, duża ściana uatrakcyjni pobyt w saunie i optycznie ją powiększy. Kabina została wyposażona w 4 promienniki podczerwieni. Dwa zlokalizowane na tylnej ścianie oraz dwa w przedniej części sauny. Dzięki sterownikowi IR można sterować promiennikami niezależnie, tworząc dwa obiegi. 

Model Sound&Light został wyposażony w kolorowe lampy do koloroterapii, a także zestaw głośników do muzykoterapii. 

Sauna IR VitaMy

VitaMy to sauna na podczerwień. Dzięki czterem promiennikom IR o mocy 350W i 500W w ciało wnika przyjemne i ciepłe promieniowanie podczerwone w stosunku IR-A 24%, IR-B 55% i IR-C 21%. Delikatne ciepło promieni podczerwonych wnika w ludzką tkankę i zwiększa temperaturę ciała. Dodatkowo podczerwień leczy dolegliwości skórne i przynosi ulgę i rozluźnia napięte mięśnie. Po środku sauny został zamontowany sterownik wave.com4 Infra. Dzięki niemu można sterować mocą promienników tworząc dwa niezależne obiegi, a dwa stanowiska mogą mieć różną moc naświetlania. 

Promienniki o mocy 350W zamontowano na tylnej ścianie. Wyposażone one zostały w wygodne oparcia, które dopasowują się do budowy i kształtu pleców, aby jeszcze efektywniej móc naświetlić ciało użytkownika. 
W frontowej części sauny znajdują się dwa promienniki o mocy 500W zamontowane w kolumnach. Dzięki nim ciało użytkownika oświetlone jest od przodu. Dzięki takiemu układowi promienników, promieniowanie podczerwone równomiernie wnika w ciało. Dodatkowo na kolumnach zamontowano dwa kamienne naczynia do aromaterapii.

Przednia ściana o wymiarach 1540x1945x8mm razem z drzwiami o szerokości 59cm została przeszklona bezpiecznym szkłem. Daje to uczucie przestronności i dodatkowo poprawia wygląd całej kabiny. Dzięki takiemu zabiegowi kabinę można wstawić do sypialni, salonu lub łazienki nie martwiąc się, że zniszczy ona wygląd pomieszczenia. 

Dodatkowo kabina została wyposażona w:

  • okrągły odpowietrznik
  • oświetlenie LED (barwa biała ciepła) z możliwością przyciemniania

Wymiary kabiny: 1640x1250x2020 mm

Kontakt:
Tel.: 881 550 777
biuro@vimaro.pl

Dodatkowe akcesoria i części zamienne marki HARVIA i Sentiotec dostępne na zapytanie.

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.