Sauna Radiant na podczerwień

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 17SGC0909BR
  • Producent: HARVIA

Harvia Radiant

Harvia Radiant to jedyna sauna na podczerwień tej firmy. Idealnie nadaje się do zamontowania w sypialni, łazience, salonie lub na tarasie. Dzięki promiennikom IR ciepło dostarczane przez nie jest bardzo podobne do ciepła dostarczanego przez słońce. Delikatne ciepło promieni podczerwonych wnika w ludzką tkankę i zwiększa temperaturę ciała. Dzięki temu tętno przyśpiesza, a pocenie jest intensywniejsze. Podobny efekt daje umiarkowane ćwiczenie. Dodatkowo podczerwień leczy dolegliwości skórne i przynosi ulgę i rozluźnia napięte mięśnie. 

Promienniki IR zlokalizowane są na tylnej i bocznych ścianach oraz pod ławką. Dzięki takiemu układowi nasze całe ciało wystawione jest na działanie promieni podczerwonych z każdej strony. 

Szklane drzwi dają uczucie przestronności, dodatkowo można przez nie podziwiać krajobraz i jeszcze bardziej się zrelaksować. W kabinie zamontowano głośniki, dzięki którym można słuchać swojej ulubionej muzyki.
Dzięki promiennikom IR kabina jest bardzo energooszczędna w porównaniu z piecami elektrycznymi w saunach suchych. 

Kabina występuje w dwóch wersjach. Jednoosobowej z 4 promiennikami i dwuosobowej z 5 promiennikami.

1. jednoosobowa:

2. dwuosobowa:

Kontakt:
Tel.: 881 550 777
biuro@vimaro.pl

Dodatkowe akcesoria i części zamienne marki HARVIA dostępne na zapytanie.

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.