Wewnętrzna sauna Alaska View

Sauna Alaska View

Stylowa sauna sucha wykonana z litego drewna świerkowego. Wnętrze sauny "Prestige" wykonane zostało z drewna lipowego. Zapewnia to jasność i pogodność w saunie oraz daje uczucie przestronności. Sauna idealnie nadaje się do zamontowania w sypialni, łazience, salonie lub na tarasie.

Ogromna przeszklona ściana nadaje charakteru pomieszczeniu, w którym sauna się znajduje. Szyby nadają saunie stylowy i nowoczesny wygląd. 

Sauna Alaska View

Sauna sucha wykonana z litego drewna świerkowego zapewni relaks w twoim domu. W skład wyposażenia sauny Alaska View wchodzi: Wnętrze Prestige wykonane z drewna lipowego, 3 ławki 620x620 mm, 2 zagłówki, oparcia, pośredni panel ławkowy, osłona bezpieczeństwa pieca, kratka podłogowa, kratka wentylacyjna oraz obudowa lampy.

W saunie doprowadzono 3 kable silikonowe 5 x 1,5mm2 dla pieca sauny o zalecanej mocy 7,5-9kW (który należy dokupić osobno). 

Aby optycznie zwiększyć powierzchnię sauny zamontowano przeszkloną ścianę z bezpiecznego szkła o wymiarach 674 x 1945 x 8 mm. 
Szklane drzwi o wymiarach 590 x 1915 x 8 mm mogą posiadać zawiasy z prawej lub lewej strony, aby jak najbardziej dopasować saunę do wymagań klienta. 

Alaska View wymiary: 2080x2060x2040mm

Kontakt:
Tel.: 881 550 777
biuro@vimaro.pl

Dodatkowe akcesoria i części zamienne marki HARVIA i Sentiotec dostępne na zapytanie.

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.