Rainbow SUPER FLOCK 5kg w płynie

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 407605-rainbow
  • Producent: RAINBOW

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 35,86 zł brutto
  • Cena katalogowa: 56,25 zł
  • Rabat: -11,25 zł (20 %)
  • 45,00 zł
  • szt.

Rainbow SUPER FLOCK płynny 5 kg

- płynny środek flokujący, przeznaczony do uzdatniania wody basenowej. Jest to bardzo aktywny, gotowy do użytku preparat stosowany do strącenia w postaci kłaczków drobnych zanieczyszczeń i zawiesin koloidalnych. Tworzy wysoce aktywne cząstki we wszystkich zakresach temperatur i przy pH od 6 do 9. Opakowanie: 5 kg

Rainbow SUPER FLOCK 5 kg

- płynny środek flokujący, przeznaczony do uzdatniania wody basenowej. Jest to bardzo aktywny, gotowy do użytku preparat stosowany do strącenia w postaci kłaczków drobnych zanieczyszczeń i zawiesin koloidalnych. Tworzy wysoce aktywne cząstki we wszystkich zakresach temperatur i przy pH od 6 do 9. Opakowanie: 5kg.

Sposób użycia

Wieczorem zastosować nierozcieńczony środek do skimmera lub bezpośrednio do wody w ilości: 100-150ml na 10 m3 wody. Rano należy posprzątać dno basenu z zanieczyszczeń przy pomocy odkurzacza dna. Następnym krokiem jest  zastosowanie na 10m3 wody około 200ml preparatu do skimmera, przy pracującym  filtrze. Po chwili urządzenie filtrujące wyłączyć. Po około 15 minutach, włączyć ponownie filtr, który musi pracować tak długo, aż zostanie usunięte całe zmętnienie.

UWAGA! SUPER FLOCK można stosować tylko w przypadku filtrów piaskowych, stalowych lub plastikowych.

Środki ostrożności: Chronić oczy i skórę.W razie potrzeby skontaktować się z lekarzem.

Wskazówki zagrożenia i bezpieczeństwa:
S1/2 : Przechowywać pod zamknięciem i chronić przed dziećmi.
S26:Zanieczyszczone oczy przemyć dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza .
S46:W razie połknięcia zasięgnij porady lekarza-pokaż opakowanie lub etykietę.
Zawartość: polihydroksychlorek glinu

Dowiedz się więcej

 

Kontakt:
tel. 881 550 777
e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.