Rainbow SUPER FLOCK 30kg w płynie

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 410520-rainbow
  • Producent: RAINBOW

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 94,32 zł brutto
  • Cena katalogowa: 140,80 zł
  • Rabat: -28,16 zł (20 %)
  • 112,64 zł
  • szt.

Rainbow SUPER FLOCK płynny 30 kg

- płynny środek flokujący wg DIN 19643 i DIN 19634. Przeznaczony do uzdatniania wody basenowej oraz w Whirlpools wyposażonych w filtry piaskowe. Jest to bardzo aktywny, gotowy do użytku preparat stosowany do strącenia w postaci kłaczków drobnych zanieczyszczeń i zawiesin koloidalnych. Tworzy wysoce aktywne cząstki we wszystkich zakresach temperatur i przy pH od 6 do 9. Opakowanie: kanister 30 kg

Rainbow SUPER FLOCK płynny 30 kg

- płynny środek flokujący wg DIN 19643 i DIN 19634. Przeznaczony do uzdatniania wody basenowej oraz w Whirlpools wyposażonych w filtry piaskowe. Jest to bardzo aktywny, gotowy do użytku preparat stosowany do strącenia w postaci kłaczków drobnych zanieczyszczeń i zawiesin koloidalnych. Tworzy wysoce aktywne cząstki we wszystkich zakresach temperatur i przy pH od 6 do 9. Opakowanie: kanister 30 kg

Sposób użycia
Bezpośrednio z fabrycznego pojemnika w stanie rozcieńczonym lub nie rozcieńczonym w zależności od wydajności pompy dozującej.

Dawkowanie :
Dawka zależy od stopnia zanieczyszczenia wody basenowej, czasu  pracy pomp obiegowych. Średnia ilość przy dozowaniu ciągłym i  przeciętnym stopniu zanieczyszczenia wody wynosi 0,5-1,3 g/m3 wody obiegowej , natomiast przy zwiększonych zanieczyszczeniach dawkę zwiększyć.

Środki ostrożności: Chronić oczy i skórę.W razie potrzeby skontaktować się z lekarzem.

Wskazówki zagrożenia i bezpieczeństwa:
S1/2 : Przechowywać pod zamknięciem i chronić przed dziećmi.
S26:Zanieczyszczone oczy przemyć dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza .
S46:W razie połknięcia zasięgnij porady lekarza-pokaż opakowanie lub etykietę.
Zawartość: polihydroksychlorek glinu

Kontakt:
tel. 881 550 777
e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.