Przeciwprąd Tajfun Duo Jet

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: TaifunDuoJet
 • Producent: Hugo Lahme

Przeciwprąd Tajfun Duo Jet

- Taifun DuoJet to bardzo popularna i wyjątkowa atrakcja wodna, którą montujemy praktycznie we wszystkich budowanych przez nas basenach. Doskonale sprawdza się w basenach prywatnych jako urządzenie do masażu wodnego jak i do nauki pływania. Tajfun może być zamontowany w każdym typie basenu.

Tajfun Duo Jet to bardzo popularna i wyjątkowa atrakcja wodna, którą montujemy praktycznie we wszystkich budowanych przez nas basenach. Doskonale sprawdza się w basenach prywatnych jako urządzenie do masażu wodnego jak i do nauki pływania. Tajfun może być zamontowany w każdym typie basenu. Jakość wykonania tego urządzenia nie pozostawia żadnych wątpliwości, że posłuży bezawaryjnie przez długie lata, a to zasługa wykonania pompy z brązu, zastosowania elementów ze stali nierdzewnej (316L) widocznych w basenie. Włączanie i wyłączanie odbywa się za pomocą włącznika pneumatycznego lub Piezo, możliwe jest także regulowanie mocy wypływu wody i powietrza.

 • Pompa: 2,6 kW, 400V
 • Wydajność: 63m3/h
 • Moc wejściowa: 3,4 kW / 5,8 A
 • Przepływ: 1050 l/min przy ciśnieniu 1.0 bar
 • Pompa wykonana z brązu, elementy widoczne w basenie ze stali nierdzewnej 316L

Kompletne urządzenie składa się z:

 1. Zestaw montażowy 24cm kod: 374710
 2. Uchwyt nierdzewny kod: 374225
 3. Zestaw końcowy:
 1. Dodatki:

Zapraszamy do kontaktu
tel. 881 550 777

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.