Pompa basenowa Tebas Saturn 10m3/h

  • Cena katalogowa: 1 333,57 zł
  • Rabat: -266,71 zł (20 %)
  • 1 066,86 zł
  • szt.

Pompa basenowa Tebas Saturn 10m3/h

- samozasysająca pompa obiegowa przeznaczona do małych i średnich basenów. Produkowana od wielu lat. Jest sprawdzona i niezawodna. 

Pompa basenowa Saturn TEBAS 10m3/h

Pompa samozasysająca przeznaczona do małych i średnich basenów. Obudowa została wykonana jest z polipropylenu – materiału który jest odporny na działanie środków chemicznych, dodatkowo wzmocniona włóknem szklanym. Przezroczysta akrylowa pokrywa umożliwia obserwację koszyka prefiltra. Pompa przeznaczona do pracy z wodą basenową, nieprzekraczająca temperatur od 0-40oC. Silnik został wyposażony w zabezpieczenie termiczne w celu uniknięcia przegrzania oraz zwiększenia bezpieczeństwa. Pompę należy zamontować w suchym i wentylowanym pomieszczeniu, z zapewnieniem odpowiedniego odpływu.

Pompa Saturn - charakterystyka

Pompa Saturn - dane

Kontakt:
tel. 881 550 777
e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.