Pompa basenowa SPECK PUMPEN ECO TOUCH

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 219.0000.438-speckpumpen
  • Producent: Speck Pumpen

Speck PumpenEco Touch - nowość

- pompa do basenów prywatnych od 30 do 70 m3. wykorzystująca innowacyjną, opatentowaną technologię silnika. Pompa z możliwością trzystopniowej regulacji wydajności pompy w zależności od potrzeb. Regulacja za pomocą wbudowanego, intuicyjnego panelu sterowania. Zwrot kosztów zakupu w ciągu 2 lat.

Rewolucyjna pompa basenowa NOWOŚĆ

SPECK PUMPEN ECO TOUCH

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Samozasysająca, obiegowa pompa BADU® Eco Touch, dzięki wysoko innowacyjnej technologii konstrukcji silnika, rewolucjonizuje zużycie energii, koszty eksploatacyjne i jakość wody w basenie prywatnym i jacuzzi. Dzięki doskonałej wydajności, narzuca rewolucyjne standardy wśród pomp obiegowych. W porównaniu z konwencjonalnym, indukcyjnym silnikiem pompy, zarówno koszty eksploatacyjne, jak i emisja CO2 są znacznie niższe. Koszt pompy zwraca się w ciągu 2 lat!

Opatentowany silnik ze stałym magnesem, osiowym wirnikiem - znany jako silnik EC - jest doskonały do użytku w basenowym systemie filtracyjnym, do basenów od 30 do 70 m3. Obojętnie, czy pompa jest używana do nocnej pracy przy niskiej prędkości, do pracy filtracyjnej ze średnią prędkości czy może do płukania zwrotnego z wysoką prędkością, zaprogramowane etapy zapewniają optymalną wydajność pompy zarówno pod względem ekonomicznym i ekologicznym. System jest prosty i doskonały: im mniejsza prędkość silnika, tym mniejsze zużycie energii!

Trzy ustawienia mogą być wybierane intuicyjnie za pomocą przyjaznego dla użytkownika panelu sterowania. Dzięki oddzielnemu interfejsowi, pompa może być również sterowana z zewnątrz poprzez styk bezpotencjałowy, np. poprzez zegar lub system kontroli. Wolniejsza filtracja przy średniej prędkości skutkuje ulepszoną jakością wody, co redukuje zużycie środków chemicznych do pielęgnacji wody i negatywne oddziaływanie na środowisko. Ciągłe obciążenie całego systemu z maksymalną mocą jest możliwe, co przedłuża znacznie żywotność systemu. Kolejną z wielu zalet BADU®Eco Touch jest to, że została zaprojektowana do cichej pracy.
Wiele lat doświadczeń w konstruowaniu pomp i używanie wysokiej jakości materiałów jest gwarancją niezawodności pomp BADU®!

Badu Eco Touch - to pompa o zmiennej wydajności, w zależności od potrzeb. Może pracować w trzech zakresach mocy:
1 - 2.000 (min-1) 0,39 kW - praca nocna i sobotnio-niedzielna, przy H=6 m, 10 m3/h
2 - 2.800 (min-1) 0,69 kW - praca normalna, przy H=6 m, 18 m3/h
3 - 2.850 (min-1) 1,0 kW - praca przy płukaniu i podawaniu wody na kolektory słoneczne, przy H=6 m, 26 m3/h

Kontakt:
tel. 881 550 777
e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.