Panel PG-3 STB

  • 860,00 zł
  • szt.

Panel PG-3

Naścienny panel do zdalnej obsługi sterowników Poolmatic STB-4, STB-4L, STB-10M, STB-10M/B. Wyposażony w czytelny i kontrastowy wyświetlacz LCD i uproszczoną klawiaturę. Spełnia również rolę optyczno-akustycznego sygnalizatora awarii. Dostępny w kolorze ciepłej cieli z srebrzystą ramką.

Panel Poolmatic PG-3


Panel do zdalnej obsługi sterowników Poolmatic STB-4, STB-4L, STB-10M, STB-10M/B. 
Wyposażony w wyświetlacz LCD z animowaną grafiką. Na ekranie uwidocznione wszystkie istotne informacje.
Pełny dostęp do funkcji użytkowych, takich jak wybór trybu pracy, programu dnia, zmiany czasu. Sterownik posiada również możliwość ograniczenia dostępu do zaawansowanej części menu przez ustalenie hasła.

Panel posiada przycisk do zdalnego wprowadzenia sterownika w stan „wyłączony”. Panel może pełnić także rolę optyczno-akustycznego sygnalizatora stanów awaryjnych.

Montaż na ścianie, na drzwiach szafy sterowniczej lub/i w odległym pomieszczeniu.
Wymiary: 123 x 89 x 18 [mm]

Potrzebujesz więcej informacji o produkcie?
Jesteś zainteresowany automatyczną stacją dozującą?

Zapraszamy do kontaktu
tel. 881 550 777

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.