Pahlen GRZAŁKA ELEKTRYCZNA 12 kW, 400 V

  • Cena katalogowa: 2 052,29 zł
  • Rabat: -205,23 zł (10 %)
  • 1 847,06 zł
  • szt.

Pahlen elektryczny podgrzewacz wody z termostatem 12 kW

Kompaktowy elektryczny podgrzewacz wody firmy Pahlen o mocy 12 kW. Wyposażony jest w termostat od 0 do 45 stopni C, termostat bezpieczeństwa oraz czujnik przepływu wody. Płaszcz zewnętrzny: z poliamidu.

Pahlen elektryczny podgrzewacz wody z termostatem 12 kW

Kompaktowa grzałka elektryczna firmy Pahlen o mocy 12 kW. Wyposażona w termostat z możliwością ustawienia temperatury w zakresie od 0 do 40 stopni C, termostat bezpieczeństwa oraz czujnik przepływu wody. Płaszcz zewnętrzny jest wykonany z bardzo wytrzymałego termoplastiku wzmacnianego włóknem szklanym.

Elementy grzewcze wykonane ze stali incoloy 825
Opcjonalnie z tytanu (dla wody agresywnej - np. w basenach z elektrolizerem soli)
Przyłącza do instalacji basenowej: 50 mm
Maksymalne ciśnienie robocze: 2,5 bar
Montaż poziomy
Zasilanie: 400 V

Potrzebujesz więcej informacji o produkcie lub pomocy w doborze odpowiednich podgrzewaczy wody w basenie?

Zapraszamy do kontaktu
tel. 881 550 777

e-mail: biuro@vimaro.pl

INCOLOY 825 -
stop metali charakteryzujący się bardzo dobrą odpornością korozyjną dla pośrednich stężeń kwasu. W zakresie stężeń 40- 80% w temperaturze 50˚C wykazuje szybkość korozji <0,13 mm/rok (<5mpy).

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.