Odkurzacz basenowy DOLPHIN W20

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 99996901
  • Producent: DOLPHIN

Odkurzacz basenowy Dolphin W20 - do płytkich basenów i brodzików

- Odkurzacz przystosowany do sprzątania dna w bardzo płytkich basenach, brodzikach oraz fontannach różnego kszatłtu. Wyposażony został w: system żyroskopowy, uniwersalne szczotki PVC, obrotnicę przewodu, zasilacz cyfrowy z pilotem, worek filtracyjny 70 μm i wózek transportowy. Cykl pracy: 1 lub 3h. Długość przewodu - 24m. Waga: 10kg. Wydajność pompy:17 m3/godz. Gwarancja-24 miesiące/3000 h pracy zespołu napędowego.

Dolphin W20 to odkurzacz przystosowany do czyszczenia i odkurzania dna w bardzo płytkich basenach takich jak brodzik, fontanna o nieregularnych kształtach, poradzi sobie również z przeszkodami i na wypłyceniach. W20 posiada bardzo długi przewód pływający, dlatego idealnie sprawdzi się w basenach o długości do 20 metrów. Regularne korzystanie z odkurzacza Dolphin W20 w basenie, niweluje większość zanieczyszczeń, także tych organicznych co w znaczny sposób redukuje zużywanie chemii basenowej.

W odkurzaczu zastosowany został dokładny worek filtracyjny o dokładności filtrowania 70 µm, można go wielokrotnie płukać, a nawet prać w pralce. Dzięki swojej dużej pojemności bez problemu wyczyści basen w jednym cyklu pracy.

Zastosowanie w odkurzaczu dwóch silników napędowych znacznie ulepszyło jego pracę, w wyniku tego W20 ma dużo lepsze zdolności manewrowe.

Dwie podwójne aktywne szczotki wykonane z PVC wykorzystane w robocie basenowym, przystosowane są do pracy w basenach wszelkiego rodzaju. Sprawne skanowanie całego dna basenu jest możliwe dzięki zastosowaniu w tym odkurzaczu mikroprocesorowego układu sterowania i diagnostyki oprogramowania. System żyroskopowy zastosowany w układnie sterowania umożliwia poruszanie się po liniach prostych, równoległych w stosunku do linii początkowej (od startu do zawracania odkurzacza), dzięki temu efektywność sprzątania zasadniczo uległo dużej poprawie.

Dolphin W20 jest robotem w pełni automatycznym, nie straszne mu są wypłycenia, plaże, dziwne kształty. Wyposażony jest w zasilacz cyfrowy, który za pośrednictwem fal radiowych może współdziałać z pilotem do zdalnego sterowania.

Do wyboru są dwa cykle:

  • cykl szybki – 1 godzina
  • cykl zwykły – 3 godziny

Odkurzacz został wykonany w technologii DIY – zrób to sam, dzięki czemu okresowe przeglądy i wymiana zużytych części jest bardzo łatwa i można to zrobić samemu.

W20 w zestawie posiada wózek transportowy.

 

 

Wyposażenie basenów publicznych, serwis odkurzaczy DOLPHIN
Kontakt:

tel. 604 551 268

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.