Odkurzacz basenowy DOLPHIN SUPREME M300 CB

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 99996033CB-dolphin
 • Producent: DOLPHIN

Dolphin SUPREME M300 (ze szczotkami Combi Brush)

- podstawowy model odkurzacza z rodziny SUPREME. Skutecznie czyści dno i narożniki basenów. Przeznaczony do basenów o długości do 10 m. Wyposażony w szczotki CB do czyszczenia dna basenów.

Dolphin SUPREME M300 (ze szczotkami Combi Brush)

- podstawowy model odkurzacza z rodziny SUPREME. Skutecznie czyści dno i narożniki basenów. Przeznaczony do basenów o długości do 10 m. Wyposażony w szczotki CB do basenów poliestrowych, PVC, wyłożonych folią basenową i szorstką ceramiką.
Odkurzacz efektywnie czyści i odkurza dno oraz narożniki basenu. Systematyczne stosowanie odkurzacza powoduje usunięcie większości zanieczyszczeń z basenu, także organicznych, co w istotny sposób ogranicza zużycie preparatów chemicznych do uzdatniania wody basenowej.

Wszystkie zanieczyszczenia zbierane są w worku filtracyjnym, który może być wielokrotnie płukany pod bieżącą wodą, a także wyprany w pralce mechanicznej. Posiada on dużą powierzchnię filtrowania umożliwiając wyczyszczenie brudnego basenu w jednym cyklu pracy.

Jako opcja istnieje możliwość zastosowania wkładów filtracyjnych z filtrami zgrubnymi siatkowymi lub dokładnymi kartuszowymi (podobnie jak w odkurzaczach Supreme M4/M5).

Dolphin Supreme M300 został wyposażony w mikroprocesorowy układ sterowania i diagnostyki z oprogramowaniem zapewniającym niezawodne skanowanie całego dna i narożników basenu w trakcie cyklu pracy. Odkurzacz pracuje w pełni automatycznie w basenach o różnej wielkości i różnym kształcie, włącznie z basenami posiadającymi wypłycenia (plaże).

 • Doskonała skuteczność czyszczenia i odkurzania dna oraz narożników basenu.
 • Cykl pracy (czyszczenia) trwa tylko 3 godziny, po czym następuje automatyczne wyłączenie odkurzacza
 • Zespół napędowy posiada zabezpieczenie przed przeciążeniem.
 • Wyposażony w nowy uniwersalny zasilacz cyfrowy.
 • Duża powierzchnia worka filtracyjnego zapewnia usunięcie wszystkich zanieczyszczeń z basenu w czasie jednego cyklu pracy.
 • Jako opcja istnieje możliwość wyposażenia odkurzacza we wkłady filtracyjne z filtrami zgrubnymi siatkowymi lub dokładnymi kartuszowymi.
 • Przewód zasilający o długości 18 m posiada obrotnicę zapobiegającą jego skręcaniu.
 • Technologia DIY – prosta konstrukcja ułatwia możliwość wykonywania przeglądów i wymianę zużytych części.
 • Wyposażony w stojak do wygodnego przechowywania odkurzacza.
 • Standardowo wyposażony tylko w szczotki CB (Combi Brush) przeznaczone do basenów pokrytych różnymi rodzajami ceramiki i mozaiki, basenów wyłożonych folią PVC, jak również wykonanych z żywic poliestrowych i stali nierdzewnej.
 • Gwarancja – 2 lata.
Dane techniczne Supreme M300
Cykl pracy (czyszczenia)  3 godziny 
Długość przewodu zasilającego  18 m
Obrotnica  tak - zabezpieczenie przed skręcaniem przewodu 
Dokładność filtrowania  70 µm (filtr workowy) 
Szczotki CB  Combi Brush
Wydajność pompy  16 m3/godz 
Napięcie zasilające zespół napędowy  24 VDC 
Pobór mocy zespołu napędowego  100 W 
Zasilacz  uniwersalny cyfrowy 
Napięcie zasilania pierwotne  100 – 250 VAC 
Napięcie zasilania wtórne  poniżej 30 VDC 
Stopień ochrony zasilacza  IP 54 
Stojak  tak 

Jeżeli nie wiesz, który z dostępnych w sklepie odkurzaczy będzie dla Ciebie najlepszą opcją skontaktuj się z nami. Doradzimy najlepsze rozwiązanie !

Zapraszamy do kontaktu
tel. 881 550 777

e-mail: biuro@vimaro.pl

 • Systematyczne stosowanie odkurzacza powoduje usunięcie większości zanieczyszczeń z basenu, także organicznych, co w istotny sposób ogranicza zużycie preparatów chemicznych do uzdatniania wody basenowej.
 • Warto używać odkurzacza nwet jeśli nie korzystamy z basenu. Odkrzacz poruszając się po basenie dodatkowo "miesza" wodę zapobiegając powstawaniu "martwych stref"

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.