BWT BENAMIN ULTRA CLEAR 0,5kg - PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 96899-bwt
  • Producent: BWT - Best Water Technology
  • Cena katalogowa: 83,53 zł
  • Rabat: -12,53 zł (15 %)
  • 71,00 zł
  • szt.

BWT BENAMIN ULTRA CLEAR

- najlepsza kombinacja wielu środków pielęgnujacych wodę w postaci dużej tabletki 500g, zawiera dawkę chloru szokowego, do zwykłej długookresowej dezynfekcji oraz środek przeciw glonom i do koagulacji wody (doskonały jako kompleksowa pielęgnacja wody podczas dłuższej nieobecności, np. urlopu)

BWT BENAMIN ULTRA CLEAR 0,5 kg

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
najlepsza kombinacja wielu środków pielęgnujacych wodę w postaci dużej tabletki 500g, zawiera dawkę chloru szokowego, do zwykłej długookresowej dezynfekcji oraz środek przeciw glonom i do koagulacji wody (doskonały jako kompleksowa pielęgnacja wody podczas dłuższej nieobecności, np. urlopu)

Tabletka ULTRA CLEAR zapewnia:
- Chlorowanie szokowe
- Dezynfekcję ciągłą
- Zwalczanie glonów
- Flokulację

Tabletki Benamin ULTRA CLEAR przeznaczone są do kompleksowej pielęgnacji wody w basenach. W opakowaniu znajdują się dwie tabletki o różnej grubości. Tabletka umieszczona na górze wywołuje szokowe zachlorowanie wody ponieważ zawiera dużą dawkę chloru i rozpuszcza się bardzo szybko, natomiast tabletka umieszczona pod spodem utrzymuje właściwą jakość wody rozpuszczając się powoli. Oprócz chlorowania zapewnione jest także zwalczanie glonów oraz flokulacja zanieczyszczeń znajdujących się w wodzie. Stosowanie tabletek ULTRA CLEAR to pewność, że woda jest odpowiednio zdezynfekowana oraz zapewnia właściwą higienę kąpieli. Posiada atest PZH.

Sposób użycia:
wystarczy zdjąć tylko pokrywę i naklejone etykietki i włożyć opakowanie do skimera. Przepływająca woda wolno rozpuszcza tabletkę i uwalnia chemikalia do wody. Przed dodaniem Ultra Clear należy ustawić zawartość chloru na 0,5 mg/l.
Tabletka Ultra Clear utrzymuje zawartość chloru do 2 tygodni w basenie 30 m³. Woda jest czysta, nie rosną w niej glony, wartość pH stabilizuje się i zwiększa się wydajność filtra. Ponieważ tabletki zawierają flokulant, warunkowo nadają się do filtrów kartuszowych.

Jedno opakowanie wystarcza dla basenu o obj. 35-40 m3 na okres 2-3 tygodni, przy średnim zanieczyszczeniu wody basenowej i pracy instalacji przez minimum 8 godzin dziennie.

Potrzebujesz więcej informacji o produkcie lub pomocy w doborze odpowiednich preparatów do kondycjonowania wody w basenie?

Zapraszamy do kontaktu
tel. 604 551 268

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.