BESGO

BESGO

Szwajcarska firma BESGO powstała w 1980 roku w  Winterthur, zajmuje się  produkcją automatycznych zaworów słupowych  2-, 3-, 4-drogowych mających zastosowanie w filtracji wody basenowej.

Zawory wykonane  są z PVC jednak wszystkie elementy wewnątrz są ze stali nierdzewnej. Sterowany jest umieszczonym na górze zaworem magnetycznym. Jest to nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenie stosowane zamiast zaworów ręcznych w technice basenowej.

Besgo - ZAWÓR SŁUPOWY 50 MM

Besgo - ZAWÓR SŁUPOWY 50 MM

Automatyczny zawór słupowy BESGO 50 mm - wykonany z PVC zawór hydrauliczny. wszystkie elementy wewnętrzne wykonane ze stali AISI316L. Zawór słupowy sterowany jest umieszczonym na górze zaworem magnetycznym. Jest to nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenie stosowane zamiast zaworów ręcznych....

4 074,05 zł
Besgo ZAWÓR SŁUPOWY 63 MM

Besgo ZAWÓR SŁUPOWY 63 MM

Automatyczny zawór słupowy BESGO 63 mm - wykonany z PVC zawór hydrauliczny. wszystkie elementy wewnętrzne wykonane ze stali AISI316L. Zawór słupowy sterowany jest umieszczonym na górze zaworem magnetycznym. Jest to nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenie stosowane zamiast zaworów ręcznych....

4 560,49 zł

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.