Kratka przelewowa DIRECTA 25x25cm

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: directa25x25-5el
 • Producent: MODULARTEM

Kratka przelewowa DIRECTA 25x25 cm

Kratka przelewowa bardzo dobrej jakości, włoskiego producenta MODULARTEM, wykonana z takich materiałów jak: gres, marmur, klinkier lub drewno (tek). Dzięki wielu kolorom i materiałom (ok. 30), a także kompozycjom, kratka idealnie dopasuje się do państwa basenu. Dzięki standardowej budowie bardzo często pozwala na bezpośrednią zamianę kratki plastikowej, bez przeróbek w basenie. 

Decydując się na basen przelewowy lub typu infinity pool nie są już państwo skazani na mało elegancką kratkę plastikową, która już wyszła z mody. 

Kratka przelewowa DIRECTA 25x25 cm

Kratka DIRECTA została zaprojektowana dla basenów prostych z rynną przelewową lub basenów typu Infinity Pool. Dzięki standardowym wymiarom, kratki MODULARTEM bardzo często odpowiadają rozmiarom najpopularniejszych kratek plastikowych, dzięki temu pozwalają na bezpośrednią ich zamianę beż żadnych przeróbek w basenie. 

Kratki przelewowe MODULARTEM charakteryzują się solidną konstrukcją szkieletu wykonaną z grubego tworzywa sztucznego odpornego na warunki zewnętrzne tj. chemia basenowa, promieniowanie UV, kwaśne deszcze, ścieranie.
Dzięki takiemu rozwiązaniu kratki zachowają swój kształt i będą cieszyć oczy użytkowników przez wiele lat. 

Przelew DIRECTA 25x25 cm dostępny jest w trzech kompozycjach (do wyboru w opcjach):

 • Kratka 5 elementowa
 • Kratka 2 elementowa
 • Kratka 1 elementowa

Dostępne materiały i kolory przelewu DIRECTA:

 1. GRES - kratki pokryte gresem porcelanowym, w różnych kolorach z efektami 3D. Tak jak w naturze, każdy element się od siebie różni, co nadaje wyjątkowości temu materiału. Wszystkie kolekcje GRES są najwyższej jakości dlatego nadają się do basenów wewnętrznych i zewnętrznych. 
  a) Minimal:

  b) Stone:

  c) Wood:

  d) Exotic:

  e) Felix:
 2. MARMUR - wyjątkowy kamień naturalny, którego barwa powstaje w wyniku minerałów w nim zawartych. Charakteryzuje się ogromną odpornością na warunki zewnętrzne i atmosferyczne i jest jednym z najładniejszych kamieni naturalnych. Marmur użyty w do wykonania kratek jest satynowany, dzięki czemu staje się antypoślizgowy.
 3. DREWNO TEKOWE - Najlepsze znane drewno do użytku zewnętrznego. Drewno tekowe zawiera w sobie naturalną oleistą żywicę, dzięki temu drewno jest odporne na wodę i zjawiska atmosferyczne. Drewno użyte do produkcji ma co najmniej 35 lat. Dzięki temu jest bardzo wytrzymałe i solidne. 
 4. KLINKIER - Dostępne są dwa rodzaje klinkieru. Surowy i lakierowany. Obydwa o stopniu antypoślizgowości R13. Idealnie się nadaje do basenów wewnętrznych jak i zewnętrznych. 

 

Jak zamówić u nas ten produkt?

 1. Wybierz ilość elementów w "opcjach" (5 elementów/ 2 elementy/ 1 element)
 2. Zapytaj o dostępność 
 3. W wiadomości napisz z jakiego materiału ma być wykonana kratka oraz kolor produktu (np. Gres, stone, black)

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.