Podwodna Kamera LED VitaLight POWER LED - NOWOŚĆ!

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: VitaLight-kamera
  • Producent: Hugo Lahme

Podwodna kamera Led VitaLight POWER LED - NOWOŚĆ!

- Kamera w połączeniu ze światłem LED zapewnia bezpieczeństwo podczas kąpieli w basenie. Nowoczesna technologia pozwala wykryć zagrożenie dla życia człowieka.

Podwodna kamera LED VitaLight PowerLed

Zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom basenu powinno być priorytetem. Producent VitaLight oferuje produkty najwyższej jakości.

Kamera podwodna połączona razem z światłem led, wykrywa i informuje personel basenu o zagrożeniu dla ludzkiego życia w mgnieniu oka. Jest to nowoczesny "ratownik", dający możliwość w znaczny sposób polepszyć bezpieczeństwo na obiekcie wodnym.

 

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
tel. 881 550 777
e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.