FOLIA SOLARYCZNA DeLUX GeoBubble szer. 4 m

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 00090lux4
  • Producent: ---

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 114,59 zł brutto
  • Cena katalogowa: 117,99 zł
  • Rabat: -9,44 zł (8 %)
  • 108,55 zł
  • mb

Folia bąbelkowa do przykrycia basenu GeoBubble, szerokość 4 m

- folia DeLux - przykrycie basenowe wykonane z niebieskiej, sztywnej folii LDPE o grubości 400 mikronów o podwyższonej jakości. Folia bardzo łądnie układa się na lustrze wody nawet na dużych basenach. Przykrycie basenu taką folią pozwala znacznie obniżyć straty ciepła, podwyższając temperaturę wody w basenie o ok. 6 do 8oC w porównaniu do basenu bez przykrycia. Folia solaryczna znacznie obniża parowanie wody, co ma istotnie wpływa zmniejszenie dozowanych preparatów chemicznych. Dodatkowo chroni baseny przed zanieczyszczeniami, szczególenie baseny zewnętrzne.

Folia komórkowa DeLux do przykrycia basenu o szerokości 4 m

Od 2023roku folia DeLux zmieniła kształt komórek z standardowych okrągłych na "fasolki" GeoBubble

- folia DeLux - przykrycie basenowe wykonane z niebieskiej, sztywnej folii LDPE o grubości 400 mikronów o podwyższonej jakości. Folia bardzo łądnie układa się na lustrze wody nawet na dużych basenach. Przykrycie basenu taką folią pozwala znacznie obniżyć straty ciepła, podwyższając temperaturę wody w basenie o ok. 6 do 8oC w porównaniu do basenu bez przykrycia. Folia solaryczna znacznie obniża parowanie wody, co ma istotnie wpływa zmniejszenie dozowanych preparatów chemicznych. Dodatkowo chroni baseny przed zanieczyszczeniami, szczególenie baseny zewnętrzne.

Folia o szerokości 4 metrów w dowolnej długości. Składając zamówienie należy obliczyć zamawianą ilość w mb
 i wpisać ją w okienku "ilość"(szer. 4m x ...dł)

W każdej szerokości folia posiada po zewnętrznych bokach oraz na środku wzmocnienia w postaci zgrzewów. Takie wzmocnienia zapobiegają haczeniu i kruszeniu się folii.

Do zwijania folii z powierzchni wody stosuje się ręczne rolki zwijające.

Folia dostępna w szerokościach 3, 4, 5, 6 m

Zapraszamy do kontaktu
tel. 881 550 777

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.