Filtr MINI Saturn 350mm z pompą 7m3/h

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 081015
  • Producent: TEBAS

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 1 127,93 zł brutto
  • Cena katalogowa: 1 102,86 zł
  • Rabat: -165,43 zł (15 %)
  • 937,43 zł
  • szt.

Filtr MINI Saturn 350mm z pompą 7m3/h

- Filtr ten przeznaczony jest do wszystkich rodzajów wody z wyjątkiem wody słonej. Prosta konstrukcja i doskonałe wykonanie, gwarantuje pracę przez długie lata. Zbiornik filtra Saturn wykonany jest z polietylenu.

Filtr MINI Saturn 350mm z pompą 7m3/h

Zbiornik filtra Saturn wykonany jest z polietylenu. Filtry te nadają się do wszystkich rodzajów wody, z wyjątkiem wody słonej. Prosta konstrukcja i doskonałe wykonanie, gwarantuje pracę przez długie lata. Wymiana piasku, co 1-2 lata. Filtry te powinno montować się zasadniczo blisko basenu. Dostarczany zawsze z paletą = podstawą, umożliwiającą stabilne postawienie filtra na każdym podłożu. Filtr idealny do małych basenów ogrodowych. Czterodrożny zawór pozwala na wykonanie wszystkich niezbędnych czynności obsługowych przy zbiorniku filtra, za pomocą prostych operacji rączką zaworu. Górne położenie zaworu i doskonale dopracowane połączenie ze zbiornikiem za pomocą solidnej obejmy, zapewniają komfortową pracę i obsługę filtra.

 

FILTR PRZEPŁYW MAKS. DO BASENU   POWIERZCHNIA FILTRACJI ILOŚĆ PIASKU
  m3/h  m3  m2  KG
MINI SATURN  7 32 0,11 34

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
tel. 881 550 777
e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.