Drabinka basenowa RHODOS 3/3

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 30042-rhodos
  • Producent: ---

Drabinka do basenu RHODOS 3-stopniowa

- dwustronna, wolnostojąca drabina basenowa. Po każdej stronie drabiny znajdują się trzy antypoślizgowe stopnie. Drabina wykonana z polerowanej stali AISI 304. Stopnie wykonane z białego, bardzo wytrzymałego ABS. Platforma łącząca obie strony drabiny znajduje się na wysokości 1065 mm.

Drabinka do basenu RHODOS 3-stopniowa

- dwustronna, wolnostojąca drabina basenowa. Po każdej stronie drabiny znajdują się trzy antypoślizgowe stopnie. Drabina wykonana z polerowanej stali AISI 304. Stopnie wykonane z białego, bardzo wytrzymałego ABS. Platforma łącząca obie strony drabiny znajduje się na wysokości 1065 mm.

Kontakt:
tel. 604 551 268

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.