CHLORATOR PRZEPŁYWOWY GW 1 1/2"

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 415100
  • 181,58 zł
  • szt.

Dozownik przepływowy na tablaetki

- Dozownik montuje się na rurociągu. Posiada wejście i wyjście wody z gwintami wew. 1 1/2". Dozownik jest wyposażony w regulator przepływu, dzięki któremu możemy zoptymalizować dozowanie chloru lub aktywnego tlenu. 

Dozownik przepływowy na tabletki

- Dozownik montuje się na rurociągu. Posiada wejście i wyjście wody z gwintami wew. 1 1/2". Dozownik jest wyposażony w regulator przepływu, dzięki któremu możemy zoptymalizować dozowanie chloru lub aktywnego tlenu. W dozowniku jednorazowo można umieścić  maksymalnie 5 tabletek 200 g.

Zapraszamy do kontaktu
tel. 604 551 268

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.