BWT CILLIT NEUTRA - 25kg

BWT CILLIT NEUTRA

Płynny preparat przeznaczony do neutralizacji zużytych roztworów Cillit, szczególnie przed ich odprowadzeniem do kanalizacji, jak również do podwyższania pH i neutralizacji ścieków kwaśnych z trawienia, oraz z instalacji do całkowitego odsalania lub częściowego odsalania poprzez dekarbonizację. Opakowanie 25 kg

BWT CILLIT NEUTRA

ZASTOSOWANIE
Preparat przeznaczony do neutralizacji zużytych roztworów Cillit, szczególnie przed ich odprowadzeniem do kanalizacji, jak również do podwyższania pH i neutralizacji ścieków kwaśnych z trawienia, oraz z instalacji do całkowitego odsalania lub częściowego odsalania poprzez dekarbonizację.

STOSOWANIE
Podczas stosowania preparatu CILLIT NEUTRA należy przestrzegać zaleceń dotyczących ewentualnych zagrożeń oraz wskazówek bezpieczeństwa podanych na etykiecie opakowania.
Zużyte roztwory przed spuszczeniem do kanalizacji, należy zebrać w pojemniku z tworzywa sztucznego i skontrolować odczyn. Pomiaru pH można dokonać za pomocą zestawu pomiarowego lub uniwersalnego papierka wskaźnikowego. Następnie należy dodawać roztworu Cilit-Neutra tak długo, aż odczyn mieszaniny osiągnie wartość zgodną z obowiązującymi przepisami. Przy odprowadzaniu ścieków do publicznych sieci kanalizacyjnych można przyjąć dopuszczalny odczyn pH na poziomie 6,5 do 10.

Orientacyjne wartości zapotrzebowania ilościowego przy neutralizacji nie zużytych przeparatów

  • ca. 1,3 kg Cilit Neutra do neutrlizacji 1 kg Cilit FFW/TW
  • ca. 1,3 kg Cilit Neutra do neutrlizacji 1 kg Cilit ZN/I
  • ca. 2,8 kg Cilit Neutra do neutrlizacji 1 kg Cilit Kalkloser VA

Do neutralizacji zużytych preparatów potrzeba z reguły 1 - 3 kg Cilit Neutra na 100 litrów mieszaniny.
Przepisy bezpieczeństwa podane są na etykiecie.

Opakowanie: kanister 25 kg

Czas realizacji: 5-10 dni roboczych

Zapraszamy do kontaktu
tel. 881 550 777

e-mail:
biuro@vimaro.pl

Zapchana i niedrożna instalacja grzewcza to zbędne straty ciepła powodujące zwiększone zużycie energii i straty gazu czy oleju opałowego. To także zwiększone koszty ogrzewania.

Kamień i osad w systemach grzewczych obniżają sprawność cieplną instalacji. 
Oszczędzaj z preparatami Cillit !

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.