BWT BENAMIN pH MINUS w płynie 25kg

BWT BENAMIN pH MINUS w płynie

- preparat przeznaczony jest do stosowania w automatycznych stacjach dozujących. Benamin pH MINUS zawiera kwas siarkowy 37%. Opakowanie: kanister 25 kg

Korekta pH

BWT BENAMIN pH MINUS w płynie 25kg

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Benamin pH MINUS jest to bardzo aktywny, gotowy do użytku preparat stosowany do obniżania wartości pH wody basenowej. Preparat Benamin pH MINUS zawiera kwas siarkowy 37%.
Własności: płynny bezbarwny preparat.


DZIAŁANIE
Benamin MINUS służy do obniżania wartości pH wody basenowej. Stosowanie tego środka nie prowadzi - w przeciwieństwie do kwasu solnego - do korozji.

SPOSÓB STOSOWANIA / DAWKOWANIE

Preparat przeznaczony jest do stosowania w automatycznych stacjach dozujących. Zastosowanie stacji kontrolno-pomiarowej, ułatwia w znacznym stopniu utrzymanie stałej i prawidłowej wartości pH w wodzie basenowej.

Ilości preparatu wprowadzane do basenu:
Dla obniżenia wartości pH o 0,1 (np. z pH 7,7 do 7,6) na każde 10 m3 wody basenowej należy dozować ok. 100 - 120 ml preparatu Benamin MINUS.
W przypadku wody o podwyższonej twardości może istnieć potrzeba zastosowania większej ilości preparatu, przy wodzie miękkiej zużycie korektora będzie mniejsze.
Benamin pH Minus jest środkiem gotowym do użycia - nigdy nie rozcieńczać wodą!

PRZECHOWYWANIE
Preparat należy przechowywać w opakowaniach zamkniętych w chłodnym i suchym pomieszczeniu, z dala od produktów spożywczych, napojów i substancji łatwopalnych.

OPAKOWANIE: Kanister 25 kg

Atest PZH HK /W / 0456/ 03/ 2002 z dn. 24.09.2002 r.

Potrzebujesz więcej informacji o produkcie lub pomocy w doborze odpowiednich preparatów do kondycjonowania wody w basenie?

Czas realizacji: 5-10 dni roboczych

Zapraszamy do kontaktu
tel. 881 550 777

e-mail:
biuro@vimaro.plCzysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.