BWT BENAMIN FLOCK FLUSSING 20kg

BWT BENAMIN FLOCK FLUSSING

- płynny preparat do koagulacji zanieczyszczeń, przeznaczony do automatycznych stacji dozująco-kontrolnych. Opakowanie 20 kg

Koagulacja zanieczyszczeń

BWT BENAMIN FLOCK FLUSSING 20 kg

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Benamin FLOCK FLUSSIG jest to bardzo aktywny, gotowy do użytku preparat stosowany do strącenia drobnych zanieczyszczeń i zawiesin koloidalnych w postaci kłaczków. Preparat Benamin FLOCK FLUSSIG zawiera polichlorek glinu.
Własności: płynny preparat pozbawiony barwy i zapachu.

DZIAŁANIE
Benamin FLOCK FLUSSIG stosowany jest jako koagulant do usuwania najdrobniejszych zanieczyszczeń z wody basenowej. W celu osiągnięcia jak najlepszego efektu sedymentacji, wartość pH musi zawierać się w granicach pH 6,5 -8,0.

SPOSÓB STOSOWANIA / DAWKOWANIE
Preparat FLOCK FLUSSIG jest stosowany do ciągłego wprowadzania za pomocą urządzenia dawkującego preparat w postaci płynnej. Zalecane jest dawkowanie preparatu bezpośrednio z pojemnika transportowego przy pomocy specjalnie do celu przeznaczonych pomp dozujących.
Jeśli wymagane jest rozcieńczenie preparatu - w celu dozowania przy pomocy pompki innego typu - nie należy stosować rozcieńczenia większego niż 1: 3.
Wydajność pompy dozującej należy tak ustawić, aby na 1 m3 oczyszczanej wody dodawane było 0,5 - 1,0 ml preparatu Benamin FLOCK FLUSSIG ( należy obserwować wskazania przepływomierza lub sprawdzić dane dotyczące wydajności instalacji filtracyjnej).

PRZECHOWYWANIE

Preparat należy przechowywać w opakowaniach zamkniętych w chłodnym i suchym pomieszczeniu, z dala od produktów spożywczych, napojów i substancji łatwopalnych. Preparat należy chronić przed mrozem.

OPAKOWANIE
Kanister 20 kg oraz 30 kg.

Atest PZH HK /W / 0456/ 03/ 2002 z dn. 24.09.2002 r.

Potrzebujesz więcej informacji o produkcie lub pomocy w doborze odpowiednich preparatów do kondycjonowania wody w basenie?

 

Czas realizacji: 5-10 dni roboczych

Zapraszamy do kontaktu
tel. 881 550 777
e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.