BWT BENAMIN AKR 1l

BWT BENAMIN AKR

-  zasadowy preparat do czyszczenia instalacji sanitarnych i basenowych. AKR to koncentrat do czyszczenia tworzywa i metalu, za wyjątkiem aluminium. Opakowanie 1l.

Czyszczenie basenu

BWT BENAMIN AKR

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Benamin AKR jest płynnym koncentratem czyszczącym o odczynie zasadowym. Zawiera ług sodowy, substancje aktywne, środki pomocnicze, zapachowe oraz niejonowe środki powierzchniowo czynne. Własności: jasnożółta ciecz.

DZIAŁANIE PREPARATU
Benamin AKR jest przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń przywierających do ścian basenu na krawędzi styku lustra wody. Zanieczyszczenia te pochodzą z kosmetyków, mydła, kurzu, olejków, pyłków kwiatowych itp.


SPOSÓB STOSOWANIA / DAWKOWANIE
Benamin AKR jest stosowany w zależności od stopnia zabrudzenia w postaci nierozcieńczonej lub po rozcieńczeniu z wodą w stosunku 1:1.

Po naniesieniu preparatu na czyszczoną powierzchnię za pomocą ścierki lub gąbki - najczęściej po upływie krótkiego czasu reakcji - można usuwać zanieczyszczenia. Ciepła woda wzmacnia czyszczące działanie preparatu. W celu usunięcia zanieczyszczeń z powierzchni basenu, które osadziły się na styku powierzchni wody, należy obniżyć lustro wody o ok. 15 cm.

Atest PZH HK /W / 0456/ 03/ 2002 z dn. 24.09.2002 r.

PRZECHOWYWANIE
Preparat należy przechowywać w opakowaniach zamkniętych w chłodnym i suchym pomieszczeniu, z dala od produktów spożywczych, napojów i substancji łatwopalnych. Preparat należy chronić przed mrozem.


DOSTPNE WIELKOCI OPAKOWAŃ 
Butelka 1l
Kanister 10l 

Potrzebujesz więcej informacji o produkcie?

Zapraszam do kontaktu
tel. 604 551 268

e-mail: biuro@vimaro.pl

SPOSÓB STOSOWANIA:
• podczas pracy nosić gumowe rękawice
• ściereczką lub gąbką nanosić środek nie rozcieńczony lub rozcieńczony z wodą w stosunku 1:1, pozostawić na krótko, zmyć i spłukać wodą
• aby usunąć zanieczyszczenia na wysokości lustra wody, nale

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.