BAYROL Protect & Shine 2l

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 4195352
  • Producent: BAYROL

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 116,85 zł brutto
  • Cena katalogowa: 146,06 zł
  • Rabat: -29,21 zł (20 %)
  • 116,85 zł
  • szt.

Bayrol Protect & Shine 2l

- produkt 2w1 zapewnia krystalicznie czystą i lśniącą wodę. Preparat ma właściwości antyadhezyjne, co oznacza, że zmniejszona zostaje przyczepność osadów, brudu do powierzchni basenu oraz elementów znajdujących się w nim. Czasochłonne sprzątanie i czyszczenie odchodzi w zapomnienie. Wystarczy lekkie przetarcie, aby usunąć nagromadzone zabrudzenia.  Butelka 2l.

 

Bayrol Protect & Shine

Produkt 2w1 zapewnia krystalicznie czystą i lśniącą wodę. Preparat ma właściwości antyadhezyjne, co oznacza, że zmniejszona zostaje przyczepność osadów, brudu do powierzchni basenu oraz elementów znajdujących się w nim. Czasochłonne sprzątanie i czyszczenie odchodzi w zapomnienie. Wystarczy lekkie przetarcie, aby usunąć nagromadzone zabrudzenia.  Butelka 2l.

Protect & Shine nadaje się do wszystkich basenów niezależnie od tego, czy są to baseny naziemne, wbudowane czy wewnętrzne. Protect & Shine nadaje się do wszystkich rodzajów filtrów kartuszowych i piaskowych oraz można go stosować bez względu na to czy basen jest dezynfekowany chlorem, aktywnym tlenem lub bromem.

 

Warunkiem skutecznej dezynfekcji jest utrzymywanie odczynu wody w optymalnym zakresie pH = 7,0
– 7,4 za pomocą produktów BAYROL pH-Minus lub pH-Plus.

Dozowanie: 40 ml na 10 m3 co 7 dni

Dodatkowe wskazówki:
Przed użyciem należy wstrząsnąć kanistrem. Produkt wlać nierozcieńczony do basenu przy dyszach
wlotowych podczas pracy pompy obiegowej. Po zastosowaniu produktu pompa obiegowa powinna
pracować co najmniej przez 12 godzin. Podczas użytkowania produkt może się pienić.
Z basenu można korzystać bezpośrednio po zastosowaniu produktu.

 

Zagrożenia:
H290 – Może powodować korozję metali
H314 – Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu

Dowiedz się więcej

 

Potrzebujesz więcej informacji o produkcie lub pomocy w doborze odpowiednich preparatów do kondycjonowania wody w basenie?

Zapraszamy do kontaktu
tel. 881 550 777

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.