BAYROL Filter Cleaner 800g (czyszczenie filtrów, kaset)

  • 87,64 zł
  • szt.

BAYROL Filter Cleaner 800g (czyszczenie filtrów, kaset)

- Produkt do czyszczenia filtrów basenowych. Opakowanie 800g.

BAYROL Filter Cleaner 800g

Produkt do czyszczenia i wydłużenia żywotności wkładów filtracyjnych (katridżowych). Podczas filtracji w kartridżach odkładają się wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Powodują trudności z pielęgnacją wody i jej dezynfekcją. Produkt Filter Cleaner został opracowany i sprawdzony jako granulat dedykowany do czyszczenia filtrów (kartridżów) w wannach z hydromasażem.

Stososowanie:

Rozpuścić zawartość saszetki w wiaderku z wodą. Przy dużych wkładach należy rozpuścić 2 saszetki. Przed przystąpieniem do czyszczenia wkładu należy usunąć duże cząstki brudu i wkład zanurzyć w przygotowanym roztworze (używać rękawic ochronnych). Filtr pozostawić zanurzony w roztworze od 3 do 5 godzin w zależności od stopnia zabrudzenia, obracając kilkakrotnie w odstępach czasu. Po zakończonych czynnościach przemyć filtr czystą wodą.
Filtr należy czyścić co 4 tygodnie ( czyszczenie przeprowadzać częściej w przypadku częstego użytkowania SPA ). Co 6 miesięcy należy wymieniać wkład filtracyjny.Kontakt:
tel. 881 550 777
e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.