BAYROL Pipework Cleaner 1kg (czyszczenie rurociągów)

  • 122,69 zł
  • szt.

BAYROL Pipework Cleaner 1kg (czyszczenie rurociągów)

- Produkt do czyszczenia instalacji wanien SPA i basenów przed wymianą wody. Opakowanie 1kg.

BAYROL Pipework Cleaner 1kg (czyszczenie rurociągów)

Produkt przeznaczony jest do czyszczenia rurociągów wanien z hydromasażem i basenów przed wymianą wody. Podczas korzystania z wanny SPA, w instalacjach i oprzyrządowaniu odkładają się zanieczyszczenia w postaci osadów. Mogą one spowodować trudności z utrzymaniem czystej wody i jej dezynfekcją. Pipework Cleaner to granulat dedykowany do głębokiego czyszczenia rurociągów i oprzyrządowania SPA.

Sposób użycia:
Zalecana dawka - 200 g/m3 wody.
Dodawać odmierzoną dawkę produktu do kartridża filtra, skimmera lub jednostki dozującej i włączyć pompę na około 5 minut. Produkt można dozować do wody w basenie, po uprzednim rozpuszczeniu granulatu w wiaderku (5 litrów wody na każde 200 g produktu). Zawartość wiaderka wlać do wody podczas pracy pompy i pozostawić włączoną pompę na około 5 minut. Po wyłączeniu pompy odczekać około 1 godzinę i włączyć ponownie pompę na krótki czas. Osady i zanieczyszczenia powinny być usuwane do SPA. Wypuścić wodę z wanny SPA i orurowania. W miarę potrzeby wyczyścić nieckę wanny SPA przy pomocy Surface Cleaner. Napełnić wannę świeżą wodą. Nie stosować w basenach ze stojącą wodą.Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
tel. 881 550 777
e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.