BAYROL BAYROSOFT LIGHT 22kg

1132248
Producent: BAYROL
szt.
Cena katalogowa:248,82 zł
Rabat: -37,32 zł (15 %)
211,50 zł

Dezynfekcja aktynym tlenem

BAYROL BAYROSOFT LIGHT - aktywny tlen w płynie do automatycznego dozowania.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
 
BayroSoft Light ma postać bezbarwnej i bezwonnej cieczy i zawiera ok 12% nadtlenek wodoru, aminy czwartorzędowe, sól czterosodową i komponenty bakteriostatyczne. Preparat nie pieni się i może być z powodzeniem stosowany w basenach ze sztucznym nurtem. Jego specjalny skład zapobiega szybkiemu rozkładowi aktywnego tlenu. Łagodny dla skóry i włosów, nie wytwarza nieprzyjemnych zapachów.

BayroSoft light 
jest przeznaczony do dezynfekcji, utleniania i zapobiegania rozwojowi glonów w prywatnych basenach. Zawiera także stabilizator twardości, który zapobiega wydzielaniu się związków wapnia i metali w twardej wodzie. Jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy do napełniania basenu używana jest woda studzienna, która nie była wcześniej uzdatniana.


Opakowanie: Kanister 22 kg.

 Potrzebujesz więcej informacji o produkcie, pomocy w doborze odpowiednich preparatów do kondycjonowania wody w basenie lub jesteś zainteresowany AUTOMATYCZNĄ STACJĄ DOZUJĄCĄ?

Zapraszamy do kontaktu
tel. 604 551 268

e-mail: biuro@vimaro.pl

INFORMACJE

  • Warunkiem skutecznej dezynfekcji jest utrzymywanie odczynu wody w optymalnym zakresie pH = 7,0 – 7,4 za pomocą pH-Minus w płynie lub pH-Plus w płynie.
  • przy mętnej wodzie należy zrobiś dezynfekcję szokową preparatem Bayrol Bayroshock
  • Przy śliskich osadach na ścianach i dnie basenu należy je usunąć mechanicznie, a następnie przeprowadzić szokowe chlorowanie za pomocą preparatów Chloriklar lub Chlorifix. Wskutek dodawania chloru następuje najpierw degradacja aktywnego tlenu w wodzie basenu. Dlatego należy badać zawartość aktywnego tlenu w wodzie i dopiero wtedy, gdy będzie ona wynosiła 0 - 3 mg/l (pasek QuickTest nie powinien zabarwić się na kolor niebieski) należy zastosować zalecaną dla danego basenu całkowitą dawkę preparatu chlorowego.
  • Pojemniki należy transportować i przechowywać tylko w pozycji pionowej.
  • Składować w chłodnym miejscu i chronić przed promieniami słonecznymi.
  • przesyłka paletowa ADR
  • Każde opakowanie zawiera instrukcję stosowania