BAYROL Active Oxygen Activator 1l

  • 127,31 zł
  • szt.

BAYROL Active Oxygen Activator 1l

- Produkt do ograniczania rozwoju alg w basenach i wannach z hydromasażem. Opakowanie 1l.

BAYROL Active Oxygen Activator 1l

Produkt zwiększa działanie aktywnego tlenu w granulacie, zapobiega rozwojowi glonów w basenach oraz wannach z hydromasażem. Opakowanie 1 l.

Przeznaczony do cotygodniowej pielęgnacji wody w basenach i wannach z hydromasażem, w dawce 20 ml/m3 wody. Przed dozowaniem sprawdzić odczyn pH wody i w razie potrzeby skorygować do optymalnej wartości pH = 7,0 - 7,6. Zaleca się dozowanie bezpośrednio po rozpuszczeniu w wodzie produktu na bazie aktywnego tlenu, do dezynfekcji wody w basenach lub wannach z hydromasażem.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
tel. 881 550 777
e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.