Amerykańska sauna beczkowa

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 451-050-186
  • Producent: Sentiotec-Harvia

Amerykańska Sauna Beczkowa

Amerykańska sauna beczkowa to znakomity wybór na saunę ogrodową. Idealnie wpasuje się w górskie otoczenie lub w krajobraz leśny. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom beczka zmieści się w większości ogrodów. Materiały użyte do budowy tej sauny oraz sposób wykonania spełniają wymagania największych miłośników saun oraz wymagających klientów. 

Wykwalifikowani rzemieślnicy wykonują beczkę z wysokiej jakości, grubych kawałków drewna z czerwonego cedru. Po złożeniu sauny cedr rozszerza się uszczelniając wszystkie szczeliny, alby efektywnie przyśpieszyć osiągnięcie wysokiej temperatury. 

Sauna beczkowa Pinnacle, Audra, Weston

Nazwa Wymiary Zalecana moc pieca Ilość osób, które się zmieszczą w saunie
Pinnacle 1829x1829x1651 mm 6kW 4
Audra 1829x1829x1371 mm 4,5kW 4
Weston 1829x2438x1981 mm 6kW 6

 

Do sauny należy dokupić piec. 

Kontakt:
Tel.: 881 550 777
biuro@vimaro.pl

Dodatkowe akcesoria i części zamienne marki HARVIA i Sentiotec dostępne na zapytanie.

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.