Odkurzacz basenowy BWT D300 App

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: D300
  • Producent: BWT - Best Water Technology
  • 7 430,70 zł
  • szt.

Odkurzacz basenowy BWT D300

- Przeznaczony do basenów o długości do 12 m. Efektywnie czyści dno, ściany i linię wodną basenu. Wyposażony w szczotki PVU. Model APP BWT D300 wyposażony został w moduł Bluetooth, który umożliwia ręczne sterowanie odkurzacza.  Cykl czyszczenia-1,5, 2 lub 2,5h. Masa- 11 kg. Długość przewodu- 23 m.  Gwarancja-3 lata. 

Odkurzacz basenowy BWT D300 APP

 

Odkurzacz basenowy BWT D300 to nowość na polskim rynku. Stworzony został do basenów o długości do 12metrów.  Dzięki zastosowaniu kół i szczotek PVA odkurzacz radzi sobie na każdym rodzaju powierzchni. Producent obiecuje najlepszą filtrację na rynku. Zastosowany został  w nim filtr 4D złożony z elastycznych pętli z mikrofibry 3d, które w połączeniu z ruchem wibracyjnym maksymalizują przepływ wody. Zbiera zanieczyszczenia do 2 mikronów.

Wyposażony w żyroskop i algorytm system nawigacji, skanuje powierzchnie basenu i ustala sobie najlepszą ścieżkę czyszczenia skracając przy tym czas pracy.

Model APP BWT D300 wyposażony został w moduł Bluetooth, dzięki czemu możesz swobodnie nawigować nim po basenie w czasie pracy. Aplikacja jest do pobrania w sklepie AppleStore lub GooglePlay.

 

Dane techniczne:

Rozmiar basenu

Do 12 m długości (dowolny kształt (lub wykończenie powierzchni)

Zakres czyszczenia

Dno, ściany i linia wody

Długość cyklu pracy

1.5, 2 lub 2.5 godziny

Sterowanie

Tak, aplikacja mobilna

Typ filtra

4D, drobna filtracja

Dostęp do filtra

Łatwy dostęp od góry

Wskaźnik pełnego filtra

Tak

Typ szczotki

4 szczotki PVA

Dodatkowa szczotka

Obrotowa szczotka PVC

Navigation system

Smart Navigation

Żyroskop

Tak

Zasilane

< 29 V, SPS

Pobór energii

< 150 W

Platforma

Dual drive, technologia Breezer

Przepływ wody

19 m3/h

Długość kabla zasilającego

23 m

System Anti-tangle swivel

Tak

Regulacja dyszy

Tak

Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.)

39.1 x 46.9 x 26.8 cm

Waga

11 kg

Akcesoria do przechowywania

Wózek transportowy

Gwarancja

3 lata

 

Jeżeli nie wiesz, który z dostępnych w sklepie odkurzaczy będzie dla Ciebie najlepszą opcją skontaktuj się z nami. Doradzimy najlepsze rozwiązanie !

Zapraszamy do kontaktu
tel. 604 551 268

e-mail: biuro@vimaro.pl

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.