Nowe, designerskie kratki przelewowe!

 

MODULARTEM to włoska firma zajmująca się produkcją kratek przelewowych oraz kamieni brzegowych do basenów. Dzięki wyjątkowemu designowi oraz niestandardowym materiałom użytym do produkcji, takim jak: drewno, marmur, kamień lub klinkier, basen wyłożony tymi produktami zachwyci swoim wyglądem wiele osób. Dzięki standardowym wymiarom, kratki te idealnie basują do większości rynien przelewowych. Co więcej w prosty sposób można je zamienić z plastikowymi kratkami bez konieczności wykonywania przeróbek w basenie. Niewielkim nakładem pracy można odmienić wygląd basenu. 

W swojej ofercie firma MODULARTEM posiada cztery linie kratek przelewowych. 

  • Linia DIRECTA to proste, minimalistyczne kratki przeznaczone do basenów o prostych obrzeżach.
  • Linia LAPISQUE to designerskie kratki z intrygującym układem "żeber". Przeznaczone są do basenów prostych.
  • Linia ELLIPSIS to zaokrąglone kratki, przeznaczone do basenów o obłych kształtach 
  • Linia ANGOLUS służy do wykończeń narożników basenu

Budując basen z rynną przelewową lub Infinity Pool już nie są państwo skazani na mało eleganckie kratki plastikowe, które wyszły już z mody.

Aby zobaczyć ofertę MODULARTEM kliknij tutaj

 

 

 

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.