BAYROL pH-MINUS 35kg w płynie

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 4794315-bayrol
 • Producent: BAYROL

Bayrol pH MINUS w płynie

-  płynny preparat do odniżania odczynu pH wody w basenie. Przeznaczony do automatycznego dozownia. pH-Minus w płynie zawiera kwas siarkowy o stężeniu 50% i jest środkiem o dużej czystości chemicznej dzięki użyciu w procesie produkcji wody destylowanej. Opakowanie 35 kg

Korekta pH - obniżanie pH wody w basenie

BAYROL pH MINUS w płynie 35kg

Produkt teraz jest dostępny w mniejszej pojemności: https://www.vimaro.pl/bayrol-ph-minus-20l-w-plynie.html

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Bayrol pH-Minus w płynie zawiera kwas siarkowy o stężeniu 50% i jest środkiem o dużej czystości chemicznej dzięki użyciu w procesie produkcji wody destylowanej. Produkt jest gotowy do użycia bezpośrednio z opakowania producenta. Preparatu nie bależy rozcieńczać. produkt żrący i może powodować poparzenia przy bezpośrednim kontakcie ze skórą. Należy stosować odzież ochronną.

DZIAŁANIE
Bayrol pH Minus służy do ciągłego obniżania i stabilizuje wartość pH wody. Wartość pH w zakresie 7.0 - 7.4 minimalizuje użycie innych preparatów chemicznych i zwiększa ich skuteczność. 

SPOSÓB STOSOWANIA / DAWKOWANIE
Skoncentrowany, płynny preparat przeznaczony do dozowania przez automatyczne stacje dozujące. Zastosowanie stacji kontrolno-pomiarowej, ułatwia w znacznym stopniu utrzymanie stałej i prawidłowej wartości pH w wodzie basenowej.
Wartość pH wody należy utrzymywać na poziomie pH 7,0 - 7,4. vimaro.pl

Opakowanie: kanister 25 kg

Zagrożenia (R)

 • R 35 – Powoduje poważne oparzenia.

Sposób prawidłowego postępowania (S)

 • S 30 – Nigdy nie dodawać wody do tego produktu.
 • S 36/37/39 – Nosić odpowiednią odzież ochronną, odpowiednie rękawice ochronne i okulary lub ochronę twarzy.
 • S 45 – W przypadku awarii lub jeżeli źle się poczujesz, niezwłocznie zasięgnij porady lekarza – jeżeli to możliwe, pokaż etykietę.
 • S 60 – Produkt i opakowanie usuwać jako odpad niebezpieczny. Postępowanie w przypadku pożaru vimaro.pl
 • Zalecane środki gaśnicze - preparat nie jest palny. Środki gaśnicze odpowiednie do materiałów magazynowanych w bezpośrednim sąsiedztwie.
 • Nieodpowiednie środki gaśnicze - nie określa się.
Szczególne zagrożenia ze strony produktów spalania i wydzielających się gazów - podczas pożaru w strefie wysokiej temperatury powstaje mgła kwasu siarkowego i tlenki siarki. Wdychanie produktów rozkładu może powodować poważne skutki zdrowotne.
Specjalne wyposażenie ochronne strażaków - wyposażenie strażaków dostosować do lokalnych warunków akcji gaśniczej, zalecane jest pełne wyposażenie bojowe z aparatami oddechowymi.
Inne informacje - sąsiednie pojemniki chłodzić wodą. W przypadku wydzielania się substancji z rozkładu należy pokrywać wydzielające się opary mgiełką wodną.

Potrzebujesz więcej informacji o produkcie, pomocy w doborze odpowiednich preparatów do kondycjonowania wody w basenie lub jesteś zainteresowany AUTOMATYCZNĄ STACJĄ DOZUJĄCĄ?


Zapraszamy do kontaktu
tel. 604 551 268

e-mail: biuro@vimaro.pl

INFORMACJE

 • przesyłka ADR
 • wysyłka na palecie

Czysta woda w basenie

Warunkiem nieskazitelnie czystej wody w Państwa basenie, jest odpowiednia higiena wody oraz czystość elementów wyposażenia. Aby właściwie dbać o akwen, trzeba korzystać z odpowiednio dobranej chemii basenowej i akcesoriów.

Chemia basenowa wysokiej jakości

Utrzymanie właściwych parametrów wody i ich systematyczna kontrola decyduje o skuteczności procesu dezynfekcji. Dzięki chemii najwyższej jakości utrzymanie właściwych parametrów jest znacznie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko renomowanych producentów, które gwarantują najlepsze efekty.